1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Ситуація залишається напруженою: через 5 днів Тиса все ще загрожує Троснику (ВІДЕО)

11.01.2024 16:27 Суспільство ВАЖЛИВО Голос Карпат

Пройшло п'ять днів з новини про загрозливий стан річки Тиса в селі Тросник на Виноградівщині, а ситуація продовжує залишатися напруженою.

Пройшло п'ять днів з новини про загрозливий стан річки Тиса в селі Тросник на Виноградівщині, а ситуація продовжує залишатися напруженою.

Жителі села надіслали відеоматеріали, які показують зменшення відстані від берега до дамби до 18 метрів. На відео видно тріщини на березі.

Відповідь Місцевих Органів

Ситуація не залишилась без уваги місцевої влади. Директор Виноградівського міжрайонного управління водного господарства підтвердив факт ерозії, але запевнив, що прямої загрози прориву дамби наразі немає.

Сьогодні відбулося засідання комісії ТЕБ і НС у Виноградівській міській раді. Прийняли рішення про проведення аварійно-відновлювальних робіт, зокрема, прокопати напрявляючу загату, щойно з'являться погодні умови.

Ситуація з Річкою Боржава

Одночасно, увага звернена на ситуацію в селі Великі Ком'яти, де річка Боржава підмила земляний вал. Це створює додаткову небезпеку і вимагає оперативного втручання.

Погодні умови як фактор оптимізму 

Нинішні морози і відсутність опадів дають надію на зменшення рівня води. Це може стати чинником, що сприятиме проведенню ремонтних робіт і зменшенню ризику подальшої ерозії.

Читайте також: На Виноградівщині кінь загинув від хвороби, яка може поширитись на людей 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими