1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Україна
  4. > >

"Таке у голові не вкладається": маленький хлопчик пройшов понад 7 км у морозо

10.01.2024 15:02 Суспільство незвичайно

6-річний львів'янин вийшов зі школи та пішов у невідомому напрямку.

6-річний львів'янин вийшов зі школи та пішов у невідомому напрямку.

Хлопчика пройшов приблизно 7,5 кілометра у 10-градусний мороз та знайшовся в селі Сокільники.

Про це повідомили у поліції Львівщини.

Як розповідають у поліції, правоохоронці отримали орієнтування про 6-річного хлопчика, який ще о 15-й годині вийшов з однієї зі шкіл у Франківському районі та так і не прийшов додому.

Орієнтування про зниклу дитину розмістили майже всі пабліки міста. Дитину знайшли в селі Сокільники та передали рідним у відділку поліції. Після цього з його родиною працювали поліцейські ювенального підрозділу.

Як розповіли "УП. Життя" у пресслужбі поліції Львівщини, пошуки дитини тривали менше години.

"Фактично ми дізналися про його зникнення десь о 17.50. Вже о 18.28 наші поліцейські відрапортували, що його вдалося розшукати. Чому 6-річна дитина пішла зі школи сама, чому її ніхто не зустрів, ми через певні причини коментувати не можемо, цим займалася ювенальна превенція.

Але хлопчик насправді герой, бо він у мінус 10 сам пройшов десь 7,5 кілометра, не злякався, хоча змерз. Вочевидь, телефона, аби подзвонити рідним, він не мав", – каже речниця патрульної поліції Львівської області Катерина Рибій.

Читайте також: "15 штук в одному селі": в населених пунктах одного із районів області масовий штурм військовозобов'язаних