Жителю регіону всміхнулась удача посеред лісу.

Не залежно від мінусової температури останніми днями, в районах області й досі знаходять в лісах чудо-знахідки. Відзначмо, цьогоріч у лісах регіону грибарили навіть у грудні й під ковдрою снігу знаходили діаманти. Смаколики у зимових лісах упольовували на Берегівщині, Ужгородщині, Перечинщині тощо.
Знаходили навіть незвичної форми гриби, що нагадують квіти з желе відьмине масло. Однією із унікальних чудо знахідок цієї зими в лісах України є фламуліна - зимовий опеньок. Подібний делікатесний трофей знаходять не часто, а більшість мисливців тихого полювання навіть не знають, як він виглядає.
Кому ж пофартило знайти цю красу у зимовому лісі, міг смакувати трофеєм на новий рік та Святвечір, як зізнаються в коментарях у мережі Фейсбук.
Наразі в Україні хоч і врізав мороз, нагадаємо, у горах Закарпаття фіксують 9 січня, мінус 23 градуси цельсія, а гриби й досі знаходять в лісах. Навіть примерзлі вони не втрачають своєї поживної цінності.
- Букові і гливи часто знаходжу у грудні, у січні рідко, але буває й таке, - розповідає мисливець тихого полювання пан Ігор.
- На новий рік приніс додому із лісу гливи. А тиждень тому збирав ще рядівці, - відзначає мисливець.
- Учора пішов прогулятись. Уже був мороз. Тепло одівся, куфайку та чизми. Пішов мало по лісу із псом, - каже Ігор.
- Іду, аж раптом дивлюсь, біля пня стирчать гливи. Трохи підмерзли, а так нормальні, нич їм не є. Вдома пожарили, уже й поїли, - розповідає пан Ігор.
Читайте також: 20 градусів морозу в гірських районах: де "заморозить" найбільше на Закарпатті найближчими днями?
Читайте також:
- На Закарпатті одна з громад ніяк не вийде із карантину: у школах - порожньо з 27 січня
- Гороскоп на 10-16 березня: на кого чекають випробування, а хто досягне успіху?
- На Закарпатті і досі фіксують загрозу в одному із міст: про що йдеться й кому варто остерігатись?
- Ціна в "золотих злитках": на базарах вже торгують "смертельним" фруктом сезону. Варто бути обачним
- Поділитись:
- Twitter(X)
- Telegram
- Viber

Українців чекає неприємний "сюрприз" із картковими...
З 1 жовтня 2024 року в Україні вступають...
29.09.2024 12:07 28563 0 Суспільство

Злетіли до неба: у магазинах Закарпаття людей шоку...
Один з вагомих продуктів дорожчає в регі...
29.09.2024 12:12 24770 0 Суспільство

Дмитро Кулеба привіз на Закарпаття кохану жінку: в...
Обраниця екс-міністра закордонних справ ...
29.09.2024 13:27 19457 0 Суспільство

Українців попередили про підвищення цін на мобільн...
У 2025 році очікується значне підвищення...
29.09.2024 14:08 18876 0 Суспільство

Масований обстріл Запоріжжя та ракетна загроза з Б...
У Запоріжжі пролунали вибухи, є інформац...
29.09.2024 14:20 5875 0 Суспільство

Щонайменше 100 людей загинули, десятки вважаються ...
За прогнозами нестримна негода триватиме...
29.09.2024 14:25 11285 0 Суспільство