1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

«У мою відсутність нас збираються виселяти»: скандальні витівки депутата з Мукачева, - Соцмережі

08.01.2024 22:03 Суспільство незвичайно

Дружина народного обранця розповіла про шокуючий вчинок колишнього, щодо неї та їх спільного малолітнього сина.

Дружина народного обранця розповіла про шокуючий вчинок колишнього, щодо неї та їх спільного малолітнього сина.

Про шокуючий вчинок депутата Мукачівської міськради в мережі повідомила його вже колишня дружина та за сумісництвом журналістка Олександра Клімова.

Олександра розповіла, що вона навіть не підозрювала, що колишній виписав її та свого неповнолітнього сина  квартири, в якій вони наразі проживають в місті Мукачево. Також інка зазначає, що за її відсутності її збираються виселити з помешкання та вивезти їх з сином речі. Наразі вона перебуває за кордоном, куди поїхала з сином в гості на свята.

Крик душі

Далі подаємо текст-допис журналістки оприлюднений в мережі:

"Щойно мені подзвонив депутат Мукачівської міської ради Юрій Кравчук і я мушу звернутися до Поліції Закарпатської області, Закарпатської обласної прокуратури, Мукачівської міської ради, Ради ветеранів Закарпаття, адже він повідомив, що мене з неповнолітньою дитиною без мого відома виписали із житла, в якому ми були зареєстровані, Центр надання адміністративних послуг у місті Мукачеві, як ви могли це зробити, можете пояснити? Це ми з Олежиком, виявляється, вже кілька місяців бомжі? І тепер у мою відсутність нас збираються виселяти та вивозити моє з дитиною майно! З житла, де залишились всі наші речі і документи та підтвердження (чеки по оплаті та інші, які потрібні для суду по аліментах). Нібито його мама вирішила впустити квартирантів у свою нерухомість. Ця людина ницо, підло і нагло позбавляє всього і мене, і рідну дитину!!! Ми поїхали без нічого у гості!!! Наразі ця "людина" збирається вивозити мої речі нібито в Ужгород, АЛЕ я вважаю, що мене збираються пограбувати, знаючи, що ми поїхали на свята за кордон! Прошу допоможіть, я не маю фізичної змоги бути на місці зараз повернуся лише за кілька днів!", - йдеться в дописі.

Також журналістка зазначила, що чоловік робить це свідомо, знаючи, що через проходження лікування їй не можна нервувати.

"P/S: мушу додати для ясності, і не дадуть збрехати усі, хто мене знають, я особисто ніколи не претендувала на цю нерухомість, тому, що мені чужого не потрібно, достатньо того що маю я. І наразі також не претендую. І реєстрація там потрібна була не мені з дитиною, бо ж подивіться на дату, а йому, аби дали кредит на квартиру, щоб поселити не власних дітей, а ото шо притяг з собою в Мукачево, простіть мене, промовчу. Я ж пішла на зустріч і знову погодилась йому допомогти, бо досі прагну залишитись людиною, хоча, за таких обставин це вже навряд реально... Чому ми не виїхали одразу? Бо надто пізно ми дізнались про зраду і обман, а дитині було час іти в школу, другому в універ і мені працювати, на ще тоді не відібраному в мене сайті... Жахаюся з ким я жила стільки років... і кого так ревно захищала", - додає Клімова.

Читайте також: Ледь не сталося трагедії: закарпатцю завадили вкоротити собі віку (ФОТО) 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!