1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Майже тиждень підряд: закарпатців залишать без електроенергії на сім годин

07.01.2024 11:49 Суспільство ВАЖЛИВО Голос Карпат

В регіоні продовжать відключення світла.

В регіоні продовжать відключення світла.

Жителів Закарпаття повідомляють про певні незручності в забезпеченні електроенергією. Відключення світла в районах області будуть продовжені з 8 по 12 січня 2024 року. Із відповідною інформацією можна ознайомитись на офіційному сайті Закарпаттяобленерго.

Відомо, що у більшості населених пунктів електроенергію вимикатимуть із 9:00 години ранку і до 16:00 години за київським часом. Відключення світла у регіоні в новому році розпочалося від 4 січня. Утім перебої в електропостачанні лише тимчасові й пов'язані із плановими роботами з обслуговування електромереж. Нагадаємо, на сайті "Закарпаттяобленерго" також розроблені графіки погодинних та аварійних відключень на найближчий період. Водночас, їх наразі не вводять, оскільки не має дефіциту у постачанні електроенергії.

На Закарпатті відключення світла торік почали вводити з листопада.

Нагадаємо, в разі повторних блекаутів цьогоріч жителям областей України доведеться підготуватись до більш тривалих відключень аніж торік 

Чим робити запаси до цьогорічних відключень світла ми вже писали у попередніх публікаціях.


Слід запастися ліхтариками і павербанками. Також було б добре мати в запасі і генератори. Утім, ціни на них не з дешевих.

Аптечка із ліками теж має бути в запасі