1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Допомагають військовим: на Виноградівщині відкрили філію громадської організації «Рада ветеранів Закарпаття» (ВІДЕО)

05.01.2024 13:56 Суспільство Голос Карпат

Ця громадська організація надає безкоштовні консультації військовослужбовцям.

Ця громадська організація надає безкоштовні консультації військовослужбовцям.

Про це Суспільному розповів голова організації Генріх Пфістер. За його словами, ветерани зможуть отримати безплатну консультацію та супровід щодо юридичних питань, їм допоможуть із протезуванням, лікуванням та реабілітацією після важких поранень.

"Спілку відкрили в Мукачеві, але в нас на меті, щоб такі філії працювали в усій області. Аби військовослужбовці, члени сімей зниклих безвісти, загиблих, могли прийти й звернутися зі своїми проблемами. Вони не будуть зі своїми проблемами з Виноградова чи прилеглих сіл їхати аж у Мукачево. Можуть зразу на місці звернутися", — розповів Генріх Пфістер.

Військовослужбовцям центр допомагає отримати всі види пільг, передбачених Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

"Не те що зручно. Це вкрай необхідно. У Мукачеві, в Ужгороді та у Виноградові ця Рада ветеранів війни буде допомагати тим воїнам, які будуть до нас приходити", — розповів військовослужбовець Олександр Добржанський.

Приміщення ветерани отримали нещодавно. Наразі там працює один консультант.

"Роз'яснюємо, показуємо, які пільги людина може мати: медичні, соціальні, реабілітації, санаторно-курортні лікування, щоб ветеран міг звернутися до відповідних органів. Також ми почали співпрацювати з організаціями, які займаються протезуванням та виготовленням чоловічого ортопедичного взуття, також милиць, колясок. І це все безкоштовно", — сказав керівник філії Павло Биковський.

Незабаром подібні центри планують відкрити й в інших містах Закарпатської області.

Читайте також: Закарпатців залишать без електроенергії: де відключатимуть світло сьогодні та у найближчий період? 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими