1. Новини Закарпаття
  2. >

Майбутнє пошуку роботи: інноваційна платформа з ШІ допоможе знайти ідеальну вакансію

04.01.2024 11:51 Суспільство Актуально

Так, ШІ-система нового покоління шукає вакансії та кандидатів не за ключовими словами, як це роблять інші платформи, а в залежності від навичок конкретної людини.

Так, ШІ-система нового покоління шукає вакансії та кандидатів не за ключовими словами, як це роблять інші платформи, а в залежності від навичок конкретної людини.

Пише PSM7

В компанії зазначили, що раніше отримували багато неактуальних пропозицій від рекрутерів. І головною проблемою було те, що системи пошуку роботи або LinkedIn робили підбірку за ключовими словами. Саме це і надихнуло на створення платформи. Тому розробники залучили ШІ, щоб покращити функціонал підбору та не витрачати час користувачів.

«DecisionWanted дуже точно визначає відповідність вакансії до конкретної людини. Це як порівняти пошук відповіді в Google із запитом до чату GPT. У першому випадку ви отримуєте багато посилань, і тільки деякі з них релевантні. У другому — конкретну відповідь на своє питання. Це дуже спрощує життя», — пояснили в компанії.

Як працює платформа

Щоб почати пошук роботи чи кандидата, потрібно зареєструватись на сайті DecisionWanted.com та максимально детально описати свої вміння або вимоги до кандидатів.

Як тільки на платформі з’являється вакансія, система автоматично обирає кандидатів, що відповідають вимогам, та пропонує їм взяти участь у співбесіді. Враховуються як навички, так і зарплатні очікування, формат роботи та інші нюанси.

Платформа працює анонімно та передає контакти обом сторонам лише після того, як вони підтвердили зацікавленість у подальшій співпраці.

Як кажуть розробники, система вже довела свою ефективність. При цьому в деяких випадках вакансії мали доволі унікальний набір вимог. Останнім часом в Україні побільшало незвичайних вакансій, оскільки компанії побоюються заходити на ринок з традиційними проєктами через високі ризики.

Читайте також:  Мобілізація й питання виїзду за кордон: військовозобов'язаних ще більш "притиснуть" в новому році