1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Зграї бродячих чотирилапих нападають на перехожих: закарпатці не приховують емоцій (ФОТО, ВІДЕО)

04.01.2024 09:48 Суспільство Ексклюзив

Мукачево кишить бродячими собаками.

Мукачево кишить бродячими собаками.

Дедалі більше людей скаржаться на ситуацію, яка виникла у Мукачеві через ліквідацію  "Центру контролю за тваринами". Виходити на вулицю стало небезпечно, адже чотиралапі: лають, мітять територію, збираються в зграї й не тільки. 

Місцева жителька пише:  Вул.Миру 11. Центр відлову тварин ліквідований. Зверталися до  Мукачівської міської ради та Муніципальної інспекції, але там на прийомі "звернень" все й зупиняється.  На роботу прибиральниця зайти не могла через цю агресивну зграю. Ранкові 2 заняття з дітьми теж скасовані, бо діти боялися підійти до приміщення.
Відповідно: збиток від не проведених занять, неоплачений робочий день прибиральниці, нерви і стрес! І вже мовчу про брудну і помічену територію! Хто має за це взяти відповідальність?
Випереджуючи питання про циганських собак - заберіть їх від них! Цим має займатися не малий бізнес, що платить податки в бюджет міста, яке має займатися благоустроєм міста!", - йдеться у дописі Evelina Toba


Людям мусай вдаватися й до жорстокіших методів - ганяти собак палками, адже в таких галасливих умовах  працювати не можливо. До того ж  місцеві до своїх робочих місць дістаються  "темними шляхами" , шукаючи можливість пройти повз. Про "помічену" територію собаками навіть місцеві навіть не коментують, бо і так все ясно. 


Звичайно, що багато коментарів та думок зібралося навколо ситуації: 

Читайте також: 
Мобілізація й питання виїзду за кордон: військовозобов'язаних ще більш "притиснуть" в новому році