1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Безпечний рух відновлено: через модульний міст на Закарпатті відтепер можуть їздити вантажівки

03.01.2024 14:49 Суспільство Актуально

Рух через новий модульний міст на автодорозі Н-09 Мукачево — Рогатин — Львів, між смт Тересва та с. Бедевля, на Тячівщині — відновлено.

Рух через новий модульний міст на автодорозі Н-09 Мукачево — Рогатин — Львів, між смт Тересва та с. Бедевля, на Тячівщині — відновлено.

Фахівці провели додаткові випробування мосту та визначили вантажно-пропускну здатність переправи. Наразі це автомобілі вагою до 40 тонн.

Новий модульний міст через Тересву на Тячівщині нарешті почав повноцінно функціонувати. Нагадаємо, ще в липні діючий міст через річку Тересва обвалився.

По ньому саме їхав легковик з п'ятьма людьми і заїхала вантажівка з піском. Міст не втримав і провалився. П'ятеро осіб зазнали травм і були госпіталізовані. Водій вантажівки відбувся переляком лише тому, що вантажівка зависла і не впала.Тоді ж було вирішено будувати новий модульний міст. Натомість поруч звели тимчасову переправу. 

Однак, переправа не могла витримувати тиску, коли рівень води в річці піднімався, а будівництво мосту затягувалося.

Голова Закарпатської ОВА Віктор Микита вимагав від Служби відновлення та розвитку інфраструктури в Закарпатській області терміново виконати свої зобов'язання з будівництва мосту, але в Службі повідомляли про брак фінансування.

Будівництво мосту завершили. Відбулося тестове проходження транспорту через новозбудований міст, а рух автомобілів повністю було відновлено для легкових автомобілів.

Однак, тоді ж було заявлено, що рух відновлено лише для автомобілів вагою до 3,5 тон. Щодо вантажних автомобілів, то рух був обмеженим.

Згодом проводилося тестування щодо можливості проїзду по мосту вантажного транспорту. Для цього міст знову перекривали. І ось нарешті по ньому запустили повноцінний рух для автомобілів до 40 тон.

"Згідно результатів тестування міст витримує зазначене навантаження і рух переправою для вантажних авто є безпечним", - йдеться у повідомленні Служби відновлення та розвитку інфраструктури. 

Читайте також: Річки починають виходити з берегів: на Закарпаття готуються до чергового паводку