1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Війна забрала ще одне молоде життя: загинув талановитий закарпатець, який пішов на фронт добровольцем (ФОТО)

4571
Суспільство Закарпаття

На війні загинув молодий закарпатець, випускник Української кіношколи - Микола Алексик, який пішов добровольцем на фронт.

Війна забрала ще одне молоде життя: загинув талановитий закарпатець, який пішов на фронт добровольцем (ФОТО)

Українська кіношкола повідомила, що на війні загинув випускник продюсерської річної програми Микола Алексик. Йому було 29 років.

Молодий хлопець, який закінчив Українську кіношколу і планував стати продюсером, загинув у війні Росії проти України, йдеться в повідомленні кіношколи в соцмережах.

Після початку повномасштабного вторгнення Микола Алексик пішов добровольцем. Він служив у складі 12-ї бригади спеціального призначення Азов Національної гвардії України на південному та східному напрямках.

«Микола залишив незгладимий слід не лише в кіномистецтві, а й у серцях тих, хто цінував його мужність і самовідданість. Висловлюємо глибокі співчуття його родині — мамі та бабусі. Нехай пам’ять про Миколу будить у нас гордість за його подвиг і надихає на мирне майбутнє. Спочивай з миром, справжній герой», — йдеться в повідомленні кіношколи із проханням підтримати матір і бабусю.

Микола Алексик народився в селі Великі Ком’яти Закарпатської області. Загинув 16 грудня у боях за Батьківщину.

Читайте також: Серце обливається кров'ю: у Закарпатті прощалися із воїном−прикордонником, Героєм України − Василем Данилом (ФОТО) 

Під салютний залп, гіркі сльози і біль: у Закарпатті попрощалися з полеглим військовим (ФОТО) 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber