1. Новини Закарпаття
  2. >

Війна забрала ще одне молоде життя: загинув талановитий закарпатець, який пішов на фронт добровольцем (ФОТО)

03.01.2024 14:00 Суспільство ВАЖЛИВО

На війні загинув молодий закарпатець, випускник Української кіношколи - Микола Алексик, який пішов добровольцем на фронт.

На війні загинув молодий закарпатець, випускник Української кіношколи - Микола Алексик, який пішов добровольцем на фронт.

Українська кіношкола повідомила, що на війні загинув випускник продюсерської річної програми Микола Алексик. Йому було 29 років.

Молодий хлопець, який закінчив Українську кіношколу і планував стати продюсером, загинув у війні Росії проти України, йдеться в повідомленні кіношколи в соцмережах.

Після початку повномасштабного вторгнення Микола Алексик пішов добровольцем. Він служив у складі 12-ї бригади спеціального призначення Азов Національної гвардії України на південному та східному напрямках.

«Микола залишив незгладимий слід не лише в кіномистецтві, а й у серцях тих, хто цінував його мужність і самовідданість. Висловлюємо глибокі співчуття його родині — мамі та бабусі. Нехай пам’ять про Миколу будить у нас гордість за його подвиг і надихає на мирне майбутнє. Спочивай з миром, справжній герой», — йдеться в повідомленні кіношколи із проханням підтримати матір і бабусю.

Микола Алексик народився в селі Великі Ком’яти Закарпатської області. Загинув 16 грудня у боях за Батьківщину.

Читайте також: Серце обливається кров'ю: у Закарпатті прощалися із воїном−прикордонником, Героєм України − Василем Данилом (ФОТО) 

Під салютний залп, гіркі сльози і біль: у Закарпатті попрощалися з полеглим військовим (ФОТО)