1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Продають людям "просрочку" за шалені гроші: закарпатці бідкаються діями деяких приватників (ФОТО)

01.01.2024 15:49 Суспільство Ексклюзив

Своєю "вдалою" покупкою поділилася мукачівка.

Своєю

Julia Sovtus розповіла свою історію на сторінці у Фейсбук

"Хочу зробити попередження для людей, які ще скупляються на Логойдівському ринку в Росвигові. Будь ласка, БУДЬТЕ УВАЖНІ, не лінуйтеся при покупці одразу на місці, біля продавця ПЕРЕВІРИТИ ТЕРМІНИ ПРИДАТНОСТІ ПРОДУКЦІЇ!!!
Тому що з моїм дідусем 5 днів тому сталася неприємна ситуація: пішов на базар, щоб купити продукти до Різдвяної куті. І купив: макарони, термін придатності яких ЗАКІНЧИВСЯ ЩЕ РІК ТОМУ, і консервовану кукурудзу, термін у якої ЗАКІНЧИВСЯ 4 місяці тому!!!!
Я не розумію: чи це вплив конкурентів так впливає на продавців на ринку, чи це просто їх безвідповідальність, лінощі і безсовісність?!?!
Невже це так важко - на протязі дня взяти і передивитися терміни, відкласти ті, у яких він сплив, щоб постачальники обміняли на новий товар (знаю, що так багато хто з постачальників працює!!!)?!
Напливу ж людей нема! А не підсовувати безсовісно прострочений товар старій людині, тим паче яку ти знаєш роками?!! На жаль, дідусь без окулярів недобачає, носить їх лише для роботи,а звички носити їх за собою не має (( Але ж провина покупця тут мінімальна...
Звертаюся до всіх: люди, БУДЬТЕ ЛЮДЬМИ!!!", - йдеться у дописі. 

Звичайно, що жінка поділилася й фотографіями "вдалої" покупки
На зображенні може бути: паста та текстНа зображенні може бути: паста та текстНа зображенні може бути: текстНа зображенні може бути: текстКористувачі соцмережі також не залишили без уваги ситуацію. 

Читайте також:  Непоправна втрата торкнулася жителів Закарпаття: напередодні Нового року загинув наш захисник (ФОТО)