1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Особливий режим на новорічні свята: закарпатцям слід взяти до уваги цю інформацію

01.01.2024 10:40 Суспільство ВАЖЛИВО Голос Карпат

В Мінінтеграції інформують про деякі зміни на новий рік.

В Мінінтеграції інформують про деякі  зміни на новий рік.

В областях України деякі установи змінять свій графік роботи.

Йдеться про особливий режим роботи поштових відділень на новий рік. Про це інформують у прес-службі Міністерства реінтеграції тимчасового окупованих територій України.

Відзначається, що усі поштові відділення України 31 грудня та 1 січня працюватимуть в особливому режимі, деякі відділення - за скороченим графіком, деякі будуть повністю зачинені на вихідний.

"Напередодні Нового року поштові відділення змінюють графік роботи. У деякі дні відділення працюватимуть за скороченим графіком або будуть повністю закриті на вихідний", - ідеться в повідомленні Мінреінтеграції в телеграм-каналі в суботу ввечері.
Як повідомляється,"31 грудня всі відділення "Укрпошти" в Україні працюватимуть за звичайним графіком. При цьому 1 січня відділення будуть закриті".
"Нова пошта" 31 грудня працюватиме із 09:00 до 17:00. Понеділок, 1 січня, - вихідний", - зазначено в повідомленні Мінреінтеграції.

Але оновлений графік роботи стосується не всіх відділень, є винятки. У компанії зазначили, що деякі поштові відділення працюватимуть за індивідуальним графіком", з яким можна ознайомитися на сайті компанії.


Нагадаємо, на Закарпатті поштові відділення, як зауважують місцеві жителі, й без новорічних свят, ще від літа цьогрічрочпли працювати з чималими "сюрпризами". Це стосується як обслуговування населення, так і режиму роботи відділень. Зокрема йдеться про зухвале відношення до людей працівників одного із відділень "Укрпошти" на Перечинщині

 Цього літа у селі Тур'я-Реметівської ОТГ люди зіткнулись зі справжніми муками. Серед жителів найбільше дісталось пенсіонерам, які не один тиждень оббивали пороги місцевого відділення "Укрпошти", аби оплатити за "комуналку" й отримати пенсію. Листонош у відділенні скоротили Пізніше дідусі та бабусі змушені були оцифровуватись.

Читайте також: "Рваниний тротуар з "фа***ом" посередині": на Закарпатті шукають горе-проєктантів, які створили таке "ноу-хау" (ФОТО)