1. Новини Закарпаття
  2. >

Йому "нашептали" голоси в голові: простий електрик став мільонером

29.12.2023 11:05 Суспільство незвичайно

31-річний місцевий житель купив лотерейний квиток після того, як йому порадили це зробити голосі в голові.

31-річний місцевий житель купив лотерейний квиток після того, як йому порадили це зробити голосі в голові.
Цей випадок стався в Ковентрі, графство Вест-Мілендс, Великобританія. 31-річний місцевий житель купив лотерейний квиток після того, як йому порадили це зробити голосі в голові.

Саймон Уоддап був простим електриком. Одного разу він відправився за покупками, і в цей час, за його словами, якийсь голос в голові порадив йому купити лотерейний квиток, щоб взяти участь у розіграші.

До цього Саймон жодного разу не брав участь у великих розіграшах і обмежувався покупками квитків моментальної лотереї, але, підкоряючись голосу, придбав онлайн два лотерейних квитка за 2,5 фунта стерлінгів.

Наступного ранку він перевірив свій телефон і побачив повідомлення від Національної лотереї. Виявилося, що він зірвав джекпот в мільйон фунтів (~32 мільйона гривень). Уоддап, не вірячи своїм очам, подзвонив на гарячу лінію.

– Перша людина, якій я сказав про виграш, була моя десятирічна дочка. Вона запитала, чи може вона тепер отримати паспорт, маючи на увазі, що вона ніколи не була за кордоном. Потім я подзвонив матері і сестрі, і вони не повірили мені, — розповів щасливчик журналістам.

У Саймона є мрія – він з дитинства хотів стати реконструктором будинків, купувати стару нерухомість, ремонтувати її і продавати. Він сподівається, що виграш допоможе йому здійснити її.

Поки на виграні гроші чоловік купив кавоварку, а також одяг собі і дочці.

Читайте також:  Сирени гуділи і розривались: масштабна тривога злякала й жителів Перечинщини (ВІДЕО)