1. Новини Закарпаття
  2. >

Знатимуть усе: у реєстрі військовозобов'язаних вже пів мільйона українців

28.12.2023 22:05 Суспільство Голос Карпат

В Україні протягом кількох місяців успішно діє реєстр військовозобов'язаних "Оберіг". Роботи з його створення завершено, і вже зараз інформація про понад пів мільйона чоловіків доступна.

В Україні протягом кількох місяців успішно діє реєстр військовозобов'язаних

Заява заступниці міністра оборони 

Реєстр військовозобов’язаних постійно розширюється. Станом на кінець грудня 2023 року записів в реєстрі "Оберіг" побільшало на 750 тисяч записів. Про це заявила заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко в інтерв'ю DOU.

"Ми бачимо трипалу структуру, яку хочемо цифровізувати. Перше – це реєстр військовозобов’язаних "Оберіг". Запланована робота по ньому завершена, ми збільшили реєстр на 750 тисяч записів, верифікували дані до 88%. Також рухаємося до цифровізації даних військовослужбовців і співпрацюватимемо з Міністерством ветеранів щодо всіх послуг, які стосуються ветеранів. Це нам здається дуже логічно", – каже Черногоренко, пише ТСН.

Хто потрапить до реєстру? 

Черногоренко зазначає, що в реєстр не вносять дані військових, тобто це суто реєстр цивільних, які можуть бути потім мобілізованими. Ця система має спростити роботу ТЦК й зменшити корупцію в усіх цих структурах. 

"Оберіг" покликаний зменшити корупцію, можливість маніпуляцій з даними, можливість надсилання повісток подвійно, потрійно людям, які вже воюють. Наш кінцевий користувач – це не тільки військовозобов’язаний, це працівник ТЦК та СП, який має бути Суперменом в роботі з даними, в роботі з людьми, бути сервісно-орієнтованим", – пояснила заступниця голови Міноборони.

Як інформація про вас з’являється у реєстрі 

А тепер нагадаємо вам, як функціонує реєстр і яка інформація про вас у ньому міститься. Ця система – автоматизована, а дані стягуються з усіх електронних реєстрів.

Читайте також: Чоловіки за кордоном терміново роблять нові документи: що відомо (ФОТО) 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими