1. Новини Закарпаття
  2. >

Порушникам обіцяють "зустріч" з ТЦК: поліція посилить заходи безпеки у новорічну ніч

28.12.2023 20:17 Суспільство Голос Карпат

Напередодні новорічних свят Національна поліція України посилює заходи безпеки по всій країні.

Напередодні новорічних свят Національна поліція України посилює заходи безпеки по всій країні.

Про це розповів заступник начальника департаменту превентивної діяльності Нацполіції Анатолій Серединський в ефірі телемарафону, пише ТСН.

"Заходи безпеки будуть однакові по всій території України, тому що вони стосуються масового перебування громадян в громадських місцях, що є потенційним ризиком в безпековому плані, відповідно, поліція в цьому напрямку буде працювати. Близько 30 тисяч правоохоронців буде забезпечувати правопорядок в новорічну ніч", - розповів він.

Анатолій Серединський також нагадав про заборону використання громадянами будь-яких піротехнічних виробів.

"Що стосується піротехніки - в нас є адміністративна відповідальність, а також кримінальна відповідальність в форматі хуліганських дій. Рівень відповідальності буде встановлюватися в залежності від кваліфікації і відповідної суспільної шкоди, яка буде спричинятися", - зазначив він.

Водночас щодо порушників комендантської години поліціянт каже, що їх відвозитимуть до райвідділів для встановлення причин таких порушень.

"Національна поліція буде доставляти таких людей до райвідділів для того, щоб встановити, що сталося у житті кожного громадянина, який свідомо пішов на порушення комендантської години. Також цими людьми дуже цікавляться наші центри комплектування", - додав Серединський.

Читайте також: Усім чоловікам треба прийти до ТЦК: у ЗСУ пояснили причину 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими