1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Споживачів Закарпаття та Рівненщини з 1 січня обслуговуватимуть "Газорозподільні мережі": відомо що зміниться

549

З 1 січня споживачі Закарпатської та Рівненської областей отримуватимуть газ  від національного оператора "Газорозподільні мережі України".

Споживачів Закарпаття та Рівненщини з 1 січня обслуговуватимуть "Газорозподільні мережі": відомо що зміниться

Відтак реквізити для оплати будуть оновлені. Про це повідомили Міністерство енергетики України, передає "Еспресо.Захід". 

"Послуги безперебійного газопостачання клієнтам у двох західних регіонах надаватимуть новостворені філії національного оператора. Раніше такі послуги у цих областях надавали приватні компанії, зокрема АТ "Рівнегаз" і АТ "Закарпатгаз".  Повернення газорозподільної інфраструктури під контроль держави є складовою процесу деолігархізації України, розпочатої президентом Володимиром Зеленським", - йдеться у повідомленні.

На Закарпатті і Рівненщині філії національного оператора будуть забезпечувати "блакитним паливом" близько 553 тисяч клієнтів. Після зміни оператора особові рахунки та тарифи на розподіл газу залишаться незмінними, а реквізити для оплати буде оновлено.Загалом від початку 2023 року під контроль держави перейшли вже 27 газорозподільних підприємств.

Читайте також: Через проблеми з родовищем на Закарпатті Україна змушена купляти сіль в Африці, - голова Закарпатської ОВА  


Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber