1. Новини Закарпаття
  2. >

Залужний заявив, що незадоволений роботою ТЦК: що буде далі

26.12.2023 23:37 Суспільство Голос Карпат

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний відзначає, що незадоволений поточною роботою територіальних центрів комплектування.

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний відзначає, що незадоволений поточною роботою територіальних центрів комплектування.

Про це він сказав на брифінгу в Києві.

"Що стосується територіальних центрів комплектування, то станом на сьогоднішній день, чесно скажу, що роботою їхньою я поки що незадоволений. Відповідно, якби я був нею задоволений, то ми б зараз не обговорювали саме питання цього законопроєкту ("Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення окремих питань мобілізації, військового обліку та проходження військової служби")", - відзначив Залужний.

За його словами, треба розуміти, що ті, хто працює в ТЦК - це окрема спеціальність.


"За свої 30 років служби єдине (місце), де я не хотів би служити, це у територіальному центрі комплектування. Необхідно мати певний набір знань, навичок, і найбільш головне - набір умінь, який дозволяє керівнику ТЦК виконувати свої обов'язки. Як ззовні, поза межами ТЦК, так і всередині цього організму. Але станом на сьогодні, я хочу сказати, що можливості по прийому особового складу в ТЦК ми не втратили", - повідомив Залужний.

На його переконання, завдання з мобілізації необхідної чисельності військовозобов'язаних буде виконано.

"Ми прослідкували, щоби ті ключові посади, які безпосередньо працюють над організацією цього процесу безпосередньо в ТЦК, залишилися і відповідно продовжили свою роботу. Тому я думаю, що ми з цим завданням справимося. Що стосується безпосередніх керівників скажімо так, робота йде далі, і станом на зараз, деяких керівників ми вже змінюємо", - наголосив Залужний.

Водночас, він переконаний, що ТЦК продовжують працювати і виконувати свої завдання.

Читайте також: Залужний розповів, що думає про чоловіків, які переховуються за кордоном 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими