1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Загадкова смерть на Закарпатті: у Сваляві знайшли тіла двох жінок

23.12.2023 11:16 Суспільство незвичайно

У Сваляві за нез’ясованих обставин померли дві рідні сестри.

У Сваляві за нез’ясованих обставин померли дві рідні сестри.

Жінки, мешкали разом і працювали лікарками у місцевих закладах.
Про це повідомляє Еспресо з посиланням на очільника Свалявської лікарні Олександра Фізера, де працювала одна з померлих.

Одна з померлих працювала лікаркою у Свалявській міській лікарні, інша – санаторії “Сонячне Закарпаття”. Їм було 58 та 60 років.

Як повідомив в.о. головного лікаря Свалявської лікарні Олександр Фізер лікарка попросила з колегами помінятись чергуванням, однак коли прийшла її черга виходити на зміну, вона не з’явилась на роботу та не відповідала на телефонні дзвінки.


“Я зателефонував до головного лікаря санаторію “Сонячне Закарпаття”, щоб він подзвонив сестрі, яка мешкає з нею та дізнався, чому моя працівниця не виходить на роботу. Але виявилось, що її рідна сестра написала заяву на відпустку за власний рахунок і так само не виходила на зв’язок, що викликало занепокоєння у керівництва”, – розповів очільник Свалявської лікарні.


Тоді спільно з правоохоронцями навідалися додому та виявили сестер мертвими. За попередніми даними, тіла пролежали у будинку впродовж доби. Обставини смерті з’ясовують.
Читайте також: Водіям варто бути обережними: лапатий сніг припорошив важливий автошлях (ФОТО)