1. Новини Закарпаття
  2. >

На човні у цілковитій темряві: на Закарпатті прикордонники за допомогою тепловізора помітили дивні речі (ФОТО)

21.12.2023 13:00 Суспільство незвичайно

Попри значні ризики та небезпеку, чоловіки з різних куточків України не полишають спроб таємно перебратися за кордон.

Попри значні ризики та небезпеку, чоловіки з різних куточків України не полишають спроб таємно перебратися за кордон.

  На Закарпатті впродовж минулої доби 8 чоловіків мали намір незаконно перетнути кордон. На заваді правопорушникам стали прикордонники Мукачівського загону.
Чотирьох із зловмисників затримав на кордоні з Угорщиною наряд від відділу «Вилок», який здійснював патрулювання річкової ділянки держрубежу малим прикордонним катером. О третій годині ночі військовослужбовці за допомогою тепловізора зафіксували рух невідомих осіб в бік річки Тиса, руслом якої проходить кордон, та негайно висунулись на їх затримання. Затриманими виявились двоє закарпатців та двоє запорожців. Чоловіки мали із собою надувний човен, «тюнінгований» пінопластом. За задумом «вояжерів», пінопластове «доповнення» мало б убезпечити їх від потоплення, адже плавзасіб, яким вони планували перепливати Тису, не розрахований на переміщення чотирьох дорослих чоловіків. Своїм «помічникам», особи яких наразі встановлюють оперативники загону, кожен з правопорушників мав заплатити по €2000.
  Ще одного чоловіка - жителя Івано-Франківщини, який мав намір потрапити в Угорщину затримали прикордонники відділу «Лужанка».
Інших трьох зловмисників – закарпатця, донеччанина та дніпропетровця, затримали поблизу українсько-румунського кордону прикордонні наряди від відділів «Ділове» та «Тячів».
  Для з’ясування усіх обставин та складання протоколів про адмінправопорушення, передбачене ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України», затриманих доставили до прикордонних підрозділів. Оцінку їх діям надаватиме суд.

Читайте також: Українських чоловіків призовного віку, які живуть за кордоном - мобілізують: рішення Міноборони