1. Новини Закарпаття
  2. >

Ситуація в конфесіях і безпекові питання: губернатор зібрав представників релігійних організацій Закарпаття (ФОТО)

21.12.2023 12:55 Суспільство

Українські релігійні організації мають бути з нашим народом та з Україною, без жодного впливу з боку росії, - Віктор Микита.

Українські релігійні організації мають бути з нашим народом та з Україною, без жодного впливу з боку росії, - Віктор Микита.

Сьогодні провів зустріч із керівниками та представниками обласних релігійних організацій, - повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.
Привітав усіх із прийдешнім Різдвом і подякував за велику роботу, яку всі релігійні конфесії краю проводили в складний для народу час.
Нині, як і рік тому, в умовах повномасштабної війни маємо можливість зустріти це велике свято саме завдяки нашим захисникам.
Під час зустрічі обговорили ситуацію в конфесіях, всебічну взаємодію та безпекові питання. Важливо зберегти спокій і постійно підтримувати зв’язок. Ми всі є прикладом для вірян, турбуємося про українське суспільство і про те, щоб російський ворог не проникав у наші серця й душі.

Українські релігійні організації мають бути з нашим народом та з Україною, без жодного впливу з боку росії.
Разом ми молимося за кожного і кожну, хто боронить нас від підлого ворога. Наша віра міцна й непохитна, адже добро та любов завжди перемагають!

Читайте також: Українських чоловіків призовного віку, які живуть за кордоном - мобілізують: рішення Міноборони