1. Новини Закарпаття
  2. >

Пекельний голод не має меж: ядерні істоти у військових окопах жеруть порох для мін

09.12.2023 16:23 Суспільство ВАЖЛИВО Голос Карпат

В окопах військових зростає легіон гризунів.

В окопах військових зростає легіон гризунів.

Українські військові щоразу виставляють шокуючі кадри в мережі Фейсбук із шаленою кількістю мишей та щурів, які лізуть в окопи і бліндажі. Як відзначають захисники, мишей настільки багато, що їм не в силах дати раду. Коти, на жаль, є не всюди, де воюють військові, тому боротись із цим нашестям доводиться різним чином.

Підземна навала мишей прогризає контейнери з їжею та змітає запаси харчів, нищить амуніцію, техніку тощо. А от недавно з'явилося відео, як миші уже дістались до мінного пороху та почали їсти уже і його.

«Усе, що не сховане в метал, буде погризене. Нашестя мишей на фронті» – коментує навідник мінометної батареї 206- го батальйону 241-ї бригади ТрО ЗСУ Олександр Жуган "Єнот".

За словами солдатів, гризуни не бояться ані людей, ані котів, яких останнім часом відправляють волонтери у зону бойових дій, аби ті допомагали боротись із нечистю.

Окрім мишей, оселяються також у окопах і не менш небезпечні жильці - чималих розмірів змії. Відео з двома зміями, що оселись під дерев'яними балками в одному із бліндажів, розмістили в мережі Фейсбук.

Одна зі змій навіть стягнула шкіру. Погодьтесь, видовище не із приємних. 

В мережі Фейсбук солдатам радять всілякі методи боротьби з гризунами. Один з популярних та ефективних способів - це приманка з відра, таким чином мишей за ніч може наловитись чимало.
Варто відзначити, цьогоріч майже уся Україна потерпає від нашестя мишей. Гризунів дуже багато не лише в зонах бойових дій, але і в тилу.
Читайте також: Мобілізація по-новому: чим здивують військовозобов'язаних чоловіків до кінця 2023 року 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими