1. Новини Закарпаття
  2. >

Потужний удар по гаманцях закарпатців: у магазинах "озолотили" в ціні сир та ще один вагомий продукт

03.12.2023 14:35 Суспільство ВАЖЛИВО Голос Карпат

В регіоні за останній період істотно здорожчали сир й ковбаса.

В регіоні за останній період істотно здорожчали сир й ковбаса.

Жителям Закарпаття вчергове буде слід перевірити вміст гаманців перед походом до супермаркетів та на базари. Ціни на ряд важливих продуктів останнім часом істотно сягнули угору. Тож доведеться укотре поекономити з вибором деякої продукції. Це стосується насамперед цитрусів, які уже починають з'являтись у магазинах та на місцевих базарах. Також у листопаді відбулось чергове зростання в ціні таких важливих товарів як сир й ковбаса. 

Як інформує портал Мінфін, майже за тиждень до кінця листопада в Україні середня вартість твердого сиру Звени Гора голландська 45% порівняно з минулим місяцем зросла з 404,53 грн/кг до 472,27 грн/кг.

Твердий сир Комо російський 50% подорожчав із 365,76 грн/кг до 375,32 грн/кг.

Ціни на варену ковбасу змінилися, залежно від торгової марки. Зокрема, варена ковбаса Алан докторська знизилася у ціні з 327,47 грн/кг до 295,88 грн/кг. А ось Ашан докторська підскочила у ціні з 280,90 грн/кг до 299,00 грн/кг. Глобине лікарня подорожчала з 229,30 грн/кг до 254,00 грн/кг.

Напередодні "Голос Карпат" інформував, як здорожчали помідори у магазинах області.

На початку сезону цьогоріч вартість томатів була теж рекордною, а капуста до Великодня зросла взагалі до 95 гривень за кілограм посил. Огірки були теж не з дешевих - 100 гривень за кілограм.

Наразі ціна на капусту у регіоні пішла на спад. Люди беруть мішками цей овоч та вже роблять запаси на зиму квашеною капустою.

А от ціна квасолю по Україні і далі спостерігається доволі високою. У магазинах області кілограм від сотні гривень. Відзначмо, цьогоріч із цим овочем, як, власне, з картоплею, спостерігались проблеми. У багатьох районах врожай зруйнували погодні умови та шкідники посил Останні ж продовжують руйнувати запаси людей.
Читайте також: Такого нашестя не бачили зроду: на Закарпатті і досі потерпають від небезпечних істот, які здатні вбити 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими