1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

"Автодор не встигає, сільська влада не може": у Закарпатській громаді нема кому чистити сніг на дорозі

03.12.2023 13:30 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Болюче питання порушили в одній із громад Перечинщини.

Болюче питання порушили в одній із громад Перечинщини.

Ідеться про очищення від снігу центральних автодоріг у межах населених пунктів.

Останніми днями у регіоні істотно сніжить й спостерігається ряд ускладнень з проїздом транспортних засобів. На неочищених від снігу дорогах уже виникають і перші цього року аварії. Так, днями автопригода спіткала водія на трасі в межах Перечина.

З фото видно, що дорога, якою рухався транспортний засіб, украй небезпечна - у "сніговій каші". Автопригода, на щастя, обійшлася без прикрих наслідків, водночас, водії відзначають на тому, що їздити можна було б набагато безпечніше й спокійніше, коли б відповідні спецслужби виконували оперативно роботу з розчищення автошляхів.

На проблемі з нечищеними від снігу дорогами, які становлять загрозу для водіїв й пішоходів, звертають увагу наразі також і у Тур'я-Реметівській ОТГ. Зі слів дописувачів у мережі Фейсбук, днями у жахливому стані, через замети зі снігу, опинився відрізок дороги у центрі села Тур'я-Ремета. Як відомо, дорога підпорядкована обласній службі автодоріг. Як відзначають в коментарях під одним з кричущих дописів, сільрада не має відношення ні до ремонтних чи будь-яких інших робіт на цій частині дороги.

В мережі Фейсбук розпалились дискусії з цього приводу. Люди пишуть, що проблема не лише у центральній дорозі, але і в решті місцевих вулиць в межах села, які входять в підпорядкування сільської ради. Під час снігопадів бічні дороги в населеному пункті, за словами дописувачів, не надто спішать очищувати від снігу. У той же час, комунальної служби, яка раніше була створена при сільській раді, в селі не має.

Про подібну ситуацію з розчищенням доріг від снігових заторів також інформують і жителі інших населених пунктів громади.

Читайте також: На Виноградівщині бушує ще одна річка: жителі активно діляться кадрами негоди (ФОТО) 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими