1. Новини Закарпаття
  2. >

Страшні наслідки негоди на Закарпатті: рясні дощі занурюють сільгоспугіддя та дороги (ФОТО)

02.12.2023 12:30 Суспільство незвичайно Голос Карпат

На Закарпатті внаслідок інтенсивних дощів, які пройшли в регіоні, відзначено підвищення рівнів води у річках, що спричинило підтоплення окремих територій.

На Закарпатті внаслідок інтенсивних дощів, які пройшли в регіоні, відзначено підвищення рівнів води у річках, що спричинило підтоплення окремих територій.

Зокрема, станом на 10:30 2 грудня підтоплено 260 гектарів сільськогосподарських угідь у селах Дюла, Кам'янське та Сільце Берегівського району, інформує Головне управління ДСНС України у Закарпатській області.

Також наслідком високих рівнів води є підтоплення двох автошляхів місцевого значення: між селами Чорнотисово та Холмовець (протяжність близько 300 м, висота води 10-15 см, проїзд можливий) та між селами В. Ком’яти та Шаланки (протяжність близько 100 м, висота води 10-15 см, проїзд можливий).

Наразі працівники ДСНС та місцеві пожежні команди здійснюють відкачування води у Тячівському районі, де підтоплено 8 дворогосподарств у селі Тячівські Лази та одне підвальне приміщення житлового будинку у селі Кричово. Рятувальники також працюють над відкачуванням води в Сваляві та Ужгороді, де внаслідок підняття рівнів грунтових вод підтопило одне підвальне приміщення житлового будинку та об'єкт інфраструктури.

Читайте також: Закарпатські прикордонники виявили вантажівку з дивною ознакою: деталі (ФОТО) 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими