1. Новини Закарпаття
  2. >

Йшов узбіччям з великим хрестом на плечах: “Ісус” пішки дійшов з Варшави до Києва /ФОТО

13.11.2023 23:49 0 Суспільство
 

Таку "ходу" влаштував американець з Вірджинії одягнувшись в образ Ісуса.

Американець в образі Ісуса дійшов пішки з Варшави до Києва. Він прямував до української столиці узбіччям автодороги з великим хрестом на плечах. Про це повідомив директор Інституту святого Томи Аквінського Петро Балог у Facebook.

Насправді "Ісуса" звати Джиммі, йому 33 роки. Він родом з Вірджинії й свій похід присвятив підтримці України.

Шлях до Києва зайняв у американця 70 днів. Спочатку Джиммі планував просто дійти до Києва, але один українець з Варшави порадив йому взяти хрест й навіть дав гроші на матеріали. 

"Йдучи цією дорогою з хрестом ще в Польщі до нього приєднався один "учень" - якийсь п'яничка, але дійшов з ним лише до кордону. Потім, по дорозі, хтось пропонував йому їжу, коли він перед тим поїв, тож Джиммі казав віддати ту їжу голодним, але люди хотіли накормити "Ісуса", - розповів Балог.

Хрест, який ніс на собі американець, важив майже 25 кг. Через це в "Ісуса" почалися проблеми зі спиною з ногами, і загалом зі здоров'ям й запланований похід далі до Харкова він скасував. Назад до Варшави Джиммі вертатиметься потягом.

"Така ось своєрідна особиста жертва одного християнина-американця за Україну у часі війни. Виглядає диваком, і таким трохи "юродивим", але нехай Господь прийме цю його своєрідну жертву", - наголосив Балог.

Читайте також: «Імовірно хвора на сказ»: на Виноградівщині “Аліса” тероризує обійстя людей (ФОТО, ВІДЕО) 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте на ГК:Обережно! Список найпоширеніших шахрайських схем в інтернеті
Читайте на ГК:Бабуся молилася до останнього щоб була жива: 15-річну зниклу дівчинку виявили мертвою
Читайте на ГК:Метеозалежні українці зможуть видихнути: період сильних магнітних бур наближається до кінця