1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Там їх навалом: відомо, в яких місцях є нагода "зловити" найбільше призовників?

29238
Суспільство Закарпаття

Мобілізація в Україні проходить у різних форматах.

Там їх навалом: відомо, в яких місцях є нагода "зловити" найбільше призовників?

Останнім часом у ТЦК розробляють усе нові методи в плані пошуку військовозобов'язаних чоловіків. У соцмережах із цього приводу різні дискусії, що мовляв "люди у формі", себто військкоми, під час вручень повісток, в багатьох випадках діють не правильно й переступають законні вимоги. Водночас, чимало призовників теж наразі порушують громадянський обов'язок, намагаючись "відкосити" від армії. Така поведінка військовозобов'язаних подеколи дивує тих, що із початком повномасштабного російського вторгнення стали на захист Вітчизни. Багато хто на захист країни пішов добровільно. Серед них і чимало військовослужбовців із Закарпаття.

За словами військових - захист Вітчизни має бути усвідомленим рішенням кожного і чим більше бажаючих стати на захист держави, тим є надія, що війна закінчиться раніше

А от де знайти ухилянтів, які не спішать захищати Вітчизну?

У ЗСУ назвали три чітких місця, де можна швидко знайти ухилянтів та видати їм повістки. Про це інформує "Радіо Трек"

Військові добре знають про схеми, які використовують багато військовозобов'язаних чоловіків у цей час. А оскільки в державі продовжено військовий стан та мобілізацію до 14 лютого 2024 року, ні для кого не секрет, що багато чоловіків намагаються уникнути призову до армії.

Капітан ЗСУ Сергій Алімов назвав три місця, де співробітники військкоматів можуть масово вручати повістки. Це можна зробити у будь-якій області, районі та місті.

За словами експерта, перше місце – це магазини секонд-хенду. У день завезення ці торгові точки атакують юрби сильних і здорових чоловіків, яким краще не заважати, щоб не постраждати під час тисняви. Вони так прагнуть отримати доступ до одягу, що змітають усі на своєму шляху.

"Дебелі хлопці ламають двері, щоб якнайшвидше потрапити до приміщення. А їх усередині зустрічає військком і там їм виписує повістки", - каже Алімов.

Друге місце, запропоноване силовиком, – це сервісні центри МВС. Там безліч чоловіків, які оформлюють придбання авто. Причому багато хто купує дорогі іномарки за десятки тисяч доларів.

Третє місце відбору чоловіків, які не поспішають до ЗСУ – це мерії. Річ у тім, що бронюванню від мобілізації підлягають лише депутати Верховної Ради, а їхні колеги у містах можуть поповнити ряди військовослужбовців.

Нагадаємо, раніше "Голос Карпат" інформував, що повістки роздадуть депутатам районних, міських та сільських рад посил

У попередній публікації ми порушили тему протизаконних дій працівників ТЦК у відношенні до військовозобов'язаних. Зі слів очевидців, почастішали випадки масового зупинення військкомами автомобілів й громадського транспорту. Водночас, за роз'яснення юристів, у працівників ТЦК не має права зупиняти жодного транспортного засобу й вимагати в чоловіків документи, без супроводу поліції.

Останнім часом мобілізація в Україні удосконалюється. З першого жовтня почав діяти єдиний електронний реєстр військовозобов'язаних, який, за словами працівників ТЦК, допоможе покращити загальний процес пошуку майбутніх солдатів.

Нагадаємо, На Закарпатті здешевшав один з актуальних овочів: беруть мішками 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber