1. Новини Закарпаття
  2. >

Аналітики ISW оцінили ситуацію під Бахмутом

10.11.2023 15:36 Суспільство

Російські війська, ймовірно, розпочали локалізовані наступальні операції на Бахмутському напрямку та посилили наземні атаки поблизу Бахмута в останні дні.

Російські війська, ймовірно, розпочали локалізовані наступальні операції на Бахмутському напрямку та посилили наземні атаки поблизу Бахмута в останні дні.

Про це інформує ISW.

Повідомляється, що російські війська просунулися в бік Кліщіївки та утримують позиції на схід від населеного пункту та на захід від залізничної колії. Окупанти також витіснили українські сили з позицій в Андріївці та навколо неї (10 км на південний захід від Бахмута), але ISW не знайшло візуальних доказів, які б це підтверджували.

"Кілька російських мілблогерів також стверджували, що російські війська просунулися на північний захід від Бахмута в напрямку Берхівка-Богданівка на південь від Берхівського водосховища в напрямку Віляновського розсадника.Геолокаційні кадри приблизно 7 листопада показують, що російські війська просунулися на південь від Берхівського водосховища, приблизно за 3 км на північний захід від Бахмута", - мовиться у повідомленні.

Водночас темпи вогневої та наземної активності української артилерії на бахмутському напрямку останніми днями знизилися, причому деякі російські джерела відзначають, що це частково через передислокацію українських військ на інші ділянки фронту.

"Російські війська, ймовірно, скористаються зниженням української активності на цій ділянці фронту, щоб почати локальні та успішні атаки. Російські сили навряд чи зможуть перевести наступальні зусилля поблизу Бахмута в більш широкі та більш значущі наступальні операції, оскільки російські війська, що групуються навколо Бахмута, є слабкими та неорганізованими", - зазначили в Інституті вивчення війни.

Нагадаємо, Звисла над головою та стала шипіти: незвична змія заповзла до пивниці в одному з районів на Закарпатті 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими 

Читайте на ГК:Обережно! Список найпоширеніших шахрайських схем в інтернеті
Читайте на ГК:Потрібно знати: з якого віку забирають чоловіків до ЗСУ
Читайте на ГК:Електронний реєстр призовників: у ТЦК пояснили, до яких даних матимуть доступ