1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Благодійному фонду «Виноградів» написав Володимир Зеленський /ФОТО

09.11.2023 19:25 Суспільство незвичайно

До фонду звернулися за допомогою.

До фонду звернулися за допомогою.

На сторінці Громадського благодійного фонду "Виноградів" з’явився відповідний допис про те, що вони отримали листа від людини з всесвітньовідомим прізвищем.

"Недавно наш громадський благодійний фонд отримав листа від Володимира Олександровича Зеленського. Лист так і починався «Громадська організація «Вірний напрям» на чолі з керівником Володимиром Зеленським звертається до Вас…». Буквально через кілька днів ми відправили гуманітарний вантаж організації, яку очолює людина з всесвітньовідомим прізвищем. Здавалося б є всі підстави пожартувати на цю тему. Але цього не допускає надто сумна обставина, яка ще довго буде нагадувати про себе. Справа в тому, що благодійний вантаж відправлено для мешканців міста Ізюм, де рашисти під час окупації чинили нелюдські звірства. Після визволення Ізюма тут було відкрито масове захоронення людей, 447 жертв окупації знайшли зі слідами катувань, зв’язаними. 425 із них були цивільними людьми, з них в свою чергу 215 жінок, п’ятеро дітей. Потім ще знайшли друге, потім третє масове захоронення. Кількість закатованих удвічі більша, ніж було в Бучі. Було зруйновано 80% міської інфраструктури. Потреба у відбудові, в продуктах харчування, побутових речах, в медичній та психологічній допомозі є і ще довго буде актуальною. Благодійний фонд «Виноградів» зібрав для мешканців гуманітарний вантаж, який складався з продуктів харчування та значної кількості миючих засобів, предметів гігієни", - йдеться в дописі.

 

Фонд завжди намагається надати максимум допомоги тим, хто цього потребує. Благодійний фонд "Виноградів" продовжує працювати над підтримкою вимушено переміщених осіб, відправляє гуманітарні вантажі у прифронтову зону, адже переважна більшість мешканців, що там залишилися — старші люди. Крім пенсій та соціальних виплат, інших джерел доходів вони не мають. Тож гуманітарний вантаж з далекого закарпатського Виноградова був дуже доречним.

Читайте також: У Малих Ком’ятах: на Виноградівщині появилися новобудови-палаци /ФОТО

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте на ГК:До Виноградова по дорозі на фронт завітав грузинський політик і воїн Коба Хабазі (ФОТО)
Читайте на ГК:З Угорщини на Виноградівщину: школи двох громад отримали техзасоби для полегшення навчання (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Відключатимуть на кількох вулицях: у Виноградові можливі перебої з електропостачанням