До фонду звернулися за допомогою.
На сторінці Громадського благодійного фонду "Виноградів" з’явився відповідний допис про те, що вони отримали листа від людини з всесвітньовідомим прізвищем.
"Недавно наш громадський благодійний фонд отримав листа від Володимира Олександровича Зеленського. Лист так і починався «Громадська організація «Вірний напрям» на чолі з керівником Володимиром Зеленським звертається до Вас…». Буквально через кілька днів ми відправили гуманітарний вантаж організації, яку очолює людина з всесвітньовідомим прізвищем. Здавалося б є всі підстави пожартувати на цю тему. Але цього не допускає надто сумна обставина, яка ще довго буде нагадувати про себе. Справа в тому, що благодійний вантаж відправлено для мешканців міста Ізюм, де рашисти під час окупації чинили нелюдські звірства. Після визволення Ізюма тут було відкрито масове захоронення людей, 447 жертв окупації знайшли зі слідами катувань, зв’язаними. 425 із них були цивільними людьми, з них в свою чергу 215 жінок, п’ятеро дітей. Потім ще знайшли друге, потім третє масове захоронення. Кількість закатованих удвічі більша, ніж було в Бучі. Було зруйновано 80% міської інфраструктури. Потреба у відбудові, в продуктах харчування, побутових речах, в медичній та психологічній допомозі є і ще довго буде актуальною. Благодійний фонд «Виноградів» зібрав для мешканців гуманітарний вантаж, який складався з продуктів харчування та значної кількості миючих засобів, предметів гігієни", - йдеться в дописі.
Фонд завжди намагається надати максимум допомоги тим, хто цього потребує. Благодійний фонд "Виноградів" продовжує працювати над підтримкою вимушено переміщених осіб, відправляє гуманітарні вантажі у прифронтову зону, адже переважна більшість мешканців, що там залишилися — старші люди. Крім пенсій та соціальних виплат, інших джерел доходів вони не мають. Тож гуманітарний вантаж з далекого закарпатського Виноградова був дуже доречним.
Читайте також: У Малих Ком’ятах: на Виноградівщині появилися новобудови-палаци /ФОТО
Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!
Читайте також:
- Це щось неймовірне: закарпатці фільмують містику в небі (ФОТО)
- Видатний закарпатець про якого гудів увесь світ, але не знали у рідному селі: хто він, та завдяки чому здобув світову славу?
- На Закарпаття влетіли ворожі ракети: чи є загроза масштабних атак регіону?
- Рекордно дорожчий аніж торік: відомо, в яку вартість влетить закарпатцям кіло "чорного золота"?
- Поділитись:
- Twitter(X)
- Telegram
- Viber
Українців чекає неприємний "сюрприз" із картковими...
З 1 жовтня 2024 року в Україні вступають...
29.09.2024 12:07 25070 0 Суспільство
Злетіли до неба: у магазинах Закарпаття людей шоку...
Один з вагомих продуктів дорожчає в регі...
29.09.2024 12:12 21789 0 Суспільство
Дмитро Кулеба привіз на Закарпаття кохану жінку: в...
Обраниця екс-міністра закордонних справ ...
29.09.2024 13:27 16294 0 Суспільство
Українців попередили про підвищення цін на мобільн...
У 2025 році очікується значне підвищення...
29.09.2024 14:08 17002 0 Суспільство
Масований обстріл Запоріжжя та ракетна загроза з Б...
У Запоріжжі пролунали вибухи, є інформац...
29.09.2024 14:20 4873 0 Суспільство
Щонайменше 100 людей загинули, десятки вважаються ...
За прогнозами нестримна негода триватиме...
29.09.2024 14:25 9226 0 Суспільство