1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Безпека понад усе: у Мукачеві збільшили кількість поліцейських офіцерів громади (ФОТО)

09.11.2023 15:57 Суспільство

У Мукачівській громаді будуть нести службу ще двоє поліцейських офіцерів громади.

У Мукачівській громаді будуть нести службу ще двоє поліцейських офіцерів громади.

9 листопада у Мукачеві начальник Управління превентивної діяльності поліції Закарпаття Олександр Приходько представив двох нових поліцейських офіцерів громади — капітана поліції Анжеліку Максим та сержанта поліції Івана Россула. Вони вже пройшли спеціальні підготовчі курси та відсьогодні стали повноправними захисниками у своїй громаді.

Поліцейських забезпечили усім необхідним спорядженням. Тепер вони щоденно стежитимуть за дотриманням правопорядку на території обслуговування, зможуть своєчасно реагувати на проблеми населення та запобігати вчиненню правопорушень.

Поліцейські офіцери Анжеліка та Іван працюватимуть на поліцейській станції, яку відкрили першою у Мукачівській громаді. Вона розташована за адресою м. Мукачево, вул. Ужгородська, 25.

Так, на території цієї громади несуть службу вже 8 поліцейських офіцерів. Вони обслуговують 18 населених пунктів та дбають про безпеку близько 110 тисяч громадян.

Нагадаємо, проєкт “Поліцейський офіцер громади” уже не перший рік активно реалізується у нашій області і отримує позитивні відгуки від населення. Постійна присутність поліцейського офіцера громади на місці та володіння ситуацією в деталях підвищує рівень довіри громадян до поліції та дозволяє людям почуватися у безпеці.

Читайте на ГК:Загинув у січні: ще одна громада попрощається з полеглим Героєм (ФОТО)
Читайте на ГК:Біль, сум, сльози: закарпатців сколихнула трагічна звістка з фронту (ФОТО)
Читайте на ГК:На Закарпатті водій вантажівки намагався дати хабаря поліцейським: відомо причину (ФОТО)