1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Злагоджені дії проти домашнього насильства: у Мукачеві обговорили важливу проблему

09.11.2023 13:53 Суспільство

Поліцейські Мукачева провели спільну робочу нараду, що стосувалася теми протидії насильству.

Поліцейські Мукачева провели спільну робочу нараду, що стосувалася теми протидії насильству.

У Мукачівському районному управлінні поліції відбулася спільна нарада поліцейських із представниками інших установ, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству. Йдеться про соцслужби, медпрацівників, служби у справах дітей, відділу освіти, пробації тощо. 

Під час робочої наради присутні обговорили питання щодо стану взаємодії та механізмів, спрямованих на забезпечення комплексного інтегрованого підходу до запобігання насильства та ефективного реагування на такі факти, надання допомоги та захисту постраждалим особам, захисту прав дітей, забезпечення відшкодування заподіяної шкоди, належного розслідування фактів насильства та притягнення кривдників до передбаченої законом відповідальності. 

Зупинилися також на узгодженні та розв'язанні проблемних питань, які можуть виникнути під час реагування та відпрацювання випадків домашнього насильства.

«Нам потрібна злагоджена й комплексна робота кожного в цьому питанні, адже тільки за чіткої співпраці всіх відповідних служб та установ, на які покладено функції щодо здійснення заходів із запобігання та протидії домашньому насильству, можливе досягнення результатів у протидії такому явищу», - наголошують поліцейські.

Нагадаємо, що на території Мукачівської територіальної громади продовжує свою роботу мобільна група з реагування на факти вчинення домашнього насильства. Співробітники цієї групи пройшли відповідне навчання та виїжджають на всі виклики, пов’язані з домашнім насильством, що надходять на лінію «102». 

Про це інформує Відділ комунікації поліції в Закарпатській області.

Читайте на ГК:Загинув у січні: ще одна громада попрощається з полеглим Героєм (ФОТО)
Читайте на ГК:Біль, сум, сльози: закарпатців сколихнула трагічна звістка з фронту (ФОТО)
Читайте на ГК:На Закарпатті водій вантажівки намагався дати хабаря поліцейським: відомо причину (ФОТО)