1. Новини Закарпаття
  2. >

Отримати документи можна буде вдвічі швидше: внесено зміни до процедури видачі та оформлення одного з водійських свідоцтв

08.11.2023 13:59 Суспільство Актуально

Раніше цей період становив до десяти робочих днів, а тепер його скорочено до п’яти.

Раніше цей період становив до десяти робочих днів, а тепер його скорочено до п’яти.

В Україні внесено значні зміни до процедури видачі та оформлення свідоцтв для транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі.

Про це пише u-news.com.ua

Нововведення дають змогу перевізникам отримувати ці документи вдвічі швидше завдяки скороченню терміну видачі свідоцтва про допуск транспортних засобів до перевезення певних небезпечних вантажів.

Крім того, термін дії самого свідоцтва збільшено для транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі. Раніше він становив шість місяців, а тепер продовжено до одного року. Важливо зазначити, що перевізники, які раніше отримували такі документи, також можуть продовжити термін дії свідоцтва на 1 рік.

Крім цього, перелік підстав для повернення свідоцтва в сервісні центри МВС було розширено. Тепер свідоцтво необхідно повертати в разі зміни номерного знака транспортного засобу, крім припинення його експлуатації, закінчення терміну дії або зміни власника чи перевізника.

Ці зміни були затверджені Наказом №604 Міністерства внутрішніх справ України від 24 липня 2023 року та вже набули чинності. Вони покликані зменшити адміністративне та фінансове навантаження на власників транспортних засобів і перевізників, а також підвищити рівень безпеки дорожнього перевезення небезпечних вантажів.

Читайте також: "Музика бомбасить всю ніч й амбали у ресторанах": у закарпатців уже здають нерви

Читайте на ГК:Обережно! Список найпоширеніших шахрайських схем в інтернеті
Читайте на ГК:Гороскоп на 5 лютого: який сюрприз чекає знаків Зодіаку
Читайте на ГК:Вибухи, розриви, нагороди: що відбувалося під час візиту Зеленського у Роботиному