1. Новини Закарпаття
  2. >

Відомо, які дати найсприятливіші для дачних та садових робіт у листопаді

08.11.2023 13:35 Суспільство Лайт

Окрім посівного календарю потрібно брати до уваги й погодні та температурні умови.

Окрім посівного календарю потрібно брати до уваги й погодні та температурні умови.

В листопаді 2023 року новолуння очікується 13 листопада, а повна луна буде 27 листопада. На це й треба буде орієнтуватися при виборі днів для висаджування рослин. Найсприятливіша фаза очікується з 14 по 26 листопада.

Подробиці

Окрім посівного календарю потрібно брати до уваги й погодні та температурні умови. Якщо все зіставити, отримаєте сприятливі фактори для росту та розвитку нових рослин.

Зверніть увагу на такі дні для посіву насіння та висаджування дерев, кущів:  2, 4, 7, 15, 17, 18, 21, 23, 25, 26, 28, 30 листопада. В цей період рекомендується також працювати з декоративними рослинами, цибулевими квітами.

Листопад буває різний, тому слідкуйте за температурою. Якщо заморозків ще немає, а температура тримається вище нуля, є можливість висадити озимі часник та цибулю. Відповідно до місячного календарю, можна проводити не тільки садівничі та городні роботи, але й пересадити домашні квіти.

Читайте також: Виноградів проведе в останню путь полеглого Мілютіна Дмитра: відомо, коли відбудеться церемонія прощання

Читайте на ГК:На Закарпатті вандали взялися підпалювати білборди із вітряками: що пишуть в мережі Фейсбук?
Читайте на ГК:"Все пройде легенько!": на Закарпатті переправники обманули п’ятьох чоловіків, які хотіли потрапити в Угорщину (ВІДЕО)
Читайте на ГК:"Їх ловлять на вулицях і пакують в машини": мобілізація в Україні й чому потрібно "стріляти в коліно" чоловікам?