1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті триває робота з відновлення автошляхів: відомо, де новенька дорога (ФОТО)

08.11.2023 10:33 Суспільство

Поки дозволяють погодні умови, на автошляхах місцевого значення продовжується ямковий ремонт.

Поки дозволяють погодні умови, на автошляхах місцевого значення продовжується ямковий ремонт.

Про це повідомляє Закарпатська обласна державна адміністрація.

  • У Мукачівському районі виконують ремонт покриття окремими картами на дорозі загального користування місцевого значення О 071201 Середнє – Лінці – Шкуратівці – Ракошино у с. Кальник. Таким способом відновлять близько 1,5 км автошляху.
  • Також роботи завершили в межах дороги С 070701 Зняцьово – Червеньово.На Хустщині ліквідовують ямковість на ділянці від с. Ізи у напрямку с. Нижнє Селище на дорозі С 071305 Іза – Нижнє Селище – Драгово, водночас на О 070601 Майдан – Новоселиця роботи вже завершили.
  • На Берегівщині відновлення покриття триває у Королівській територіальній громаді на автомобільній дорозі О 070301 Теково – Королево – Новоселиця.
  • Ямковий ремонт продовжують виконувати на Рахівщині в межах автошляху О 070905 Великий Бичків – Кобилецька Поляна.
  • У ці дні дорожники працюють у с. Кобилецька Поляна. Забезпечили проїзд завдяки ремонту покриття і на Тячівщині. Завершили роботи у с. Новоселиця у межах дороги С 071113 Нересниця – Широкий Луг – Пригідь.
  • На Ужгородщині завершили ямковий ремонт на дорогах С 071201 Ужгород – Ярок від Ужгорода у напрямку с. Циганівці та С 070807 Сімер – Сімерки.

Читайте також: Працівники ТЦК будуть "в'язати" військовозобовязаних прямо в оселях: неочікувані "сюрпризи" в мобілізації

Читайте на ГК:Війна забрала молоде життя: під час виконання бойового завдання на Донеччині загинув ще один закарпатець (ФОТО)
Читайте на ГК:Закарпатець сплатить понад 58 тисяч гривень штрафу за свої "пригоди" на дорозі: поліцейські "оформили" чоловіка по повній (ФОТО)
Читайте на ГК:«Я вважаю себе патріотом не на словах, а на ділі»: захисник зі 128 бригади продовжує захищати батьківщину з ампутованою кінцівкою (ФОТО)