1. Новини Закарпаття
  2. >

На Тячівщині продовжується робота над монтажем мосту: відомо, які роботи зроблені (ФОТО)

08.11.2023 09:31 Суспільство Актуально

Мостовики завершили монтаж 31 метрової металевої конструкції мосту і за допомогою двох кранів сьогодні встановили її на опори.

Мостовики завершили монтаж 31 метрової металевої конструкції мосту і за допомогою двох кранів сьогодні встановили її на опори.

Про це повідомляє Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Закарпатській області.

Це уже друга прогонова конструкція встановлена на опори. Першу, 45-ти метрову, встановили минулого тижня. Наразі тривають роботи із влаштування та випробування інших опор. Уже у найближчі дні планують встановити наступні дві конструкції. Йдеться про попередньо змонтовані 27-ми метрові прогони. Їх планують встановити до кінця тижня.

"На Закарпатті встановлюємо модульний міст через річку Тересва на дорозі Н-09 Мукачево – Рахів – Івано-Франківськ – Львів. Це логістично важливий шлях, адже з'єднує три західні області", - йдеться у повідомленні. 

Конструкцію модульного мосту Mabey Bridge Україна отримала в якості гуманітарної допомоги від американських партнерів в межах спільного проєкту «Модульний міст» Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України та корпорації CDF за підтримки гранту від The Howard G. Buffett Foundation.

Наразі проїзд для легкового транспорту на цій ділянці забезпечено в об’їзд через село Нересниця. Модульний міст забезпечить повноцінний проїзд на цій ділянці, адже здатен витримати навантаження до 40 тонн.

Читайте також: Закарпатка збирає в саду королівські трофеї: ростуть цілими купами (ФОТО)

Читайте на ГК:"Шлунки залізні, їдять вибухові предмети": щурі й миші-мутанти в окопах військових оновили меню
Читайте на ГК:Епідпоріг високої інтенсивності: ще в одній громаді на Закарпатті забили на сполох
Читайте на ГК:Епідемія грипу косить учнівську молодь на Закарпатті: в громадах один за одним зачиняють освітні заклади