1. Новини Закарпаття
  2. >

Макулатура за ціною золота: закарпатські митники розкрили популярну шахрайську схему (ФОТО)

07.11.2023 16:32 Суспільство

На митному посту «Ужгород-автомобільний» вже вдруге виявлено товарну контрабанду, «майстерно» приховану серед макулатури.

На митному посту «Ужгород-автомобільний» вже вдруге виявлено товарну контрабанду, «майстерно» приховану серед макулатури.

Щойно закарпатські митники на кордоні зі Словаччиною виявили чергову протиправну схему переміщення нового імпортного товару, прихованого у понад тоннах паперу для переробки.

Порушення зафіксували під час ретельної перевірки вантажівки, якою транспортували на митну територію України 22 тонни макулатури. Цього разу водій вантажівки віз з м.Кошіце (Словаччина) тонни паперу для переробки на адресу однієї із столичних підприємств.

На підставі результатів застосування системи управління ризиками, митники сканували вантаж та виявили у вантажному відсіку інший товар, не заявлений у товаросупровідних документах. Повний огляд вантажу підтвердив ймовірність незаконного ввезення прихованого товару комерційного призначення у значній кількості з метою уникнення сплати митних платежів.

Так, спритні ділки заздалегідь приховали серед тонни макулатури новенький одяг китайського виробництва, акуратно розфасований у тюках.

Наразі триває розпакування товару, його підрахунок та опис предметів правопорушення для подальшого складення протоколу про порушення митного законодавства за ч.1 статті 483 Митного кодексу України.

Про це інформує пресслужба Закарпатської митниці.

Читайте на ГК:Епідемія грипу косить учнівську молодь на Закарпатті: в громадах один за одним зачиняють освітні заклади
Читайте на ГК:Для закарпатців озвучили важливе повідомлення
Читайте на ГК:Видобуток солі на Закарпатті: для збільшення потужностей необхідний ремонт місцевих автошляхів
Читайте на ГК:Людська небайдужість врятувала життя: на Закарпатті волонтери вчасно забили на сполох про зникнення самотнього дідуся (ФОТО)
Читайте на ГК:У Закарпатті триває "полювання" на таксистів: нелегальних перевізників притягатимуть до відповідальності
Читайте на ГК:Використовували спеціальний одяг та прилади нічного бачення: на Закарпатті орудувало злочинне угруповання (ФОТО)