1. Новини Закарпаття
  2. >

В усіх шести районах тривають роботи: попри війну на Закарпатті активно ремонтують дороги (ФОТО)

07.11.2023 14:31 Суспільство

Поки дозволяють погодні умови, у Закарпатті на автошляхах місцевого значення продовжується ямковий ремонт.

Поки дозволяють погодні умови, у Закарпатті на автошляхах місцевого значення продовжується ямковий ремонт.

На яких ділянках роботи тривають, а де вже фінішували, інформують у Закарпатській ОВА.

У Мукачівському районі виконують ремонт покриття окремими картами на дорозі загального користування місцевого значення О 071201 Середнє – Лінці – Шкуратівці – Ракошино у с. Кальник. Таким способом відновлять близько 1,5 км автошляху.

Також роботи завершили в межах дороги С 070701 Зняцьово – Червеньово.

На Хустщині ліквідовують ямковість на ділянці від с. Ізи у напрямку с. Нижнє Селище на дорозі С 071305 Іза – Нижнє Селище – Драгово, водночас на О 070601 Майдан – Новоселиця роботи вже завершили.

На Берегівщині відновлення покриття триває у Королівській територіальній громаді на автомобільній дорозі О 070301 Теково – Королево – Новоселиця.

Ямковий ремонт продовжують виконувати на Рахівщині в межах автошляху О 070905 Великий Бичків – Кобилецька Поляна. У ці дні дорожники працюють у с. Кобилецька Поляна.

Забезпечили проїзд завдяки ремонту покриття і на Тячівщині. Завершили роботи у с. Новоселиця у межах дороги С 071113 Нересниця – Широкий Луг – Пригідь.

На Ужгородщині завершили ямковий ремонт на дорогах С 071201 Ужгород – Ярок від Ужгорода у напрямку с. Циганівці та С 070807 Сімер – Сімерки.

Читайте на ГК:Не тільки грип й ГРВІ: у Закарпатській громаді фіксують ще одну небезпеку
Читайте на ГК:"Не поспішайте їх викинути": як господині використовують картопляні очистки в своєму побуті
Читайте на ГК:Кадрові перестановки між представниками влади на Закарпатті: відомо хто з ким планує "помінятись кріслами" (ФОТО)