1. Новини Закарпаття
  2. >

«Навчання воїна»: українці створили застосунок з основ військової підготовки

07.11.2023 10:09 Суспільство Актуально

У Верховній раді заявили, що всі українці повинні опанувати базові військові навички.

У Верховній раді заявили, що всі українці повинні опанувати базові військові навички.

Розробники кажуть, що це — перший застосунок в Україні для онлайн-навчання військової справи для цивільних.

Команда українських розробників під керівництвом Миколи Сауляка створила мобільний застосунок «Навчання воїна» для громадян, які хочуть отримати базові знання з основ військової підготовки і тактичної медицини, повідомило dev.ua.

«Наш застосунок — перший застосунок в Україні для онлайн-навчання військової справи для цивільних», — розповів Микола Сауляк.

За словами розробників, за допомогою застосунку можна опанувати основи військової підготовки й тактичної медицини, отримати розуміння роботи аеророзвідки й топографії. Отримані знання можна закріпити через проходження мініігор у застосунку.

Усі матеріали для застосунку брали з відкритих джерел, в тому числі офіційних джерел, ютуб-каналу СБУ, популярних книг тощо.

Наразі застосунок завантажили близько 1 тисячі осіб. Скачати його можна за посиланнями: для Android та для iOS. Він працює в офлайн-режимі.

«Ми бачимо непоганий фідбек, будемо підвищувати відсоток користувачів, що повертаються з часом, і масштабуватися», — зазначив Микола.

За його словами, у планах — додати колекцію з понад 200 навчальних відео на військову тематику.

Нагадаємо, у квітні на онлайн-платформі Prometheus запустили безкоштовний навчальний курс з основ військової підготовки «База». Він охоплює теоретичні аспекти військової підготовки: від побутових умов на фронті до аеророзвідки й тактичної медицини та орієнтований передусім на цивільних громадян, які вперше мобілізовані або чекають на мобілізацію, і військовослужбовців без практичного досвіду.

Читайте також: Полум'я свічок під відкритим небом: на Закарпатті вшанували воїнів 128-ї бригади (ВІДЕО)

Читайте на ГК:Обережно! Список найпоширеніших шахрайських схем в інтернеті
Читайте на ГК:«Не хочеш воювати – перепливай Тису та шукай інше громадянство», — нардеп Кривошеєв (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Гороскоп на 6 лютого для всіх знаків Зодіаку