1. Новини Закарпаття
  2. >

Червоне полярне сяйво над Україною: закарпатці розповідають, що бачили рідкісне явище над будинками (ФОТО)

06.11.2023 14:28 Суспільство незвичайно Голос Карпат

Увечері, 5 листопада, в небі над Україною можна було побачити рідкісне явище – полярне сяйво “Аврора”.

Увечері, 5 листопада, в небі над Україною можна було побачити рідкісне явище – полярне сяйво “Аврора”.

Минулої ночі в небі над Україною з'явилося червоне полярне сяйво. Його спостерігали у деяких областях України. Світлинами червоного нічного неба виставляли у Фейсбуці жителі Києва, Запоріжжя, Дніпропетровщини, Херсонщини тощо.

В коментарях люди висловлювали різні припущення з приводу такого, майже містичного забарвлення неба. Одні писали, що це може бути пов'язане з радіацією, інші казали, що то можуть бути наслідки військових дій в Україні. Поодинокі вбачали у цьому не дуже приємні наслідки й навіть писали, що небо мстить в ці хвилини за українських військових. Відзначмо, напередодні в Україні сталась жахлива трагедія. На Запоріжжі загинули воїни закарпатської 128-ї бригади.

На Закарпатті, відзначають, що теж бачили рідкісне явище. Водночас, небо було затягнуте хмарами, тож картина була не чіткою. Зі слів пана Ігоря, можна було спостерігати це явище напередодні над Ужгородщиною, а саме - над Сторожницею.

 

Дехто пише, що те, що вдалося побачити в небі жителям в різних областях України, могло бути червоним забарвленням заходу сонця, яке віщує зміну погоди.

І, все ж, якими б не були власні здогадки жителів, що насправді вони бачили напередодні в нічному небі, з точки зору науки, рідкісне явище з’явилося над Україною через те, що на Сонці утворилася тріщина. Рідкісне явище над Україною більш детально роз'яснюють астрономи. В коментарях зазначають, що таке явище напередодні увечері мали нагоду побачити не лише в Україні, а й в інших куточках світу.

 

Нагадаємо, Найцінніші трофеї: на Закарпатті збирають унікальні чорні смаколики (ФОТО) 

Підтримайте ЗБІР для 128-ої Закарпатської бригади (на зарядну станцію для забезпечення енергії на передовій). ДЕТАЛЬНІШЕ ➤ 

Читайте на ГК:Епідемія грипу косить учнівську молодь на Закарпатті: в громадах один за одним зачиняють освітні заклади
Читайте на ГК:Для закарпатців озвучили важливе повідомлення
Читайте на ГК:Видобуток солі на Закарпатті: для збільшення потужностей необхідний ремонт місцевих автошляхів