1. Новини Закарпаття
  2. >

"Це удар нижче пояса. Військові "на вагу золота"": на Закарпатті мережа гуде від повідомлень про втрату захисників (ФОТО)

04.11.2023 20:27 Суспільство ВАЖЛИВО

"Голос Карпат" зібрав думки відомих особистостей, блогерів та небайдужих людей.

Нагадаємо, що на Запорізькому напрямку, вчора загинуло та було поранено кілька десятків військовослужбовців Закарпатської 128 бригади, яких зібрали на шикування для нагородження з нагоди Дня артилериста. 

Сергій Наумович - блогер пише: 

"Який ідіот вирішив в одному з населених пунктів на передку організувати масовий захід з нагородженням військових на честь Дня артилерії??? Під розвідувальними дронами окупантів, в умовах, коли там ФСБ вербує інформаторів, які фіксують пересування наших військових і розповідають про це ворогу… Совковий ідіотизм! Не буду писати про кількість загиблих і поранених. Але є істина: якщо ми будемо безкінечно вчитися на власних помилках знову і знову втрачаючи людей завдяки тупізні, то не вистачить і 100 мільйонів особового складу", - йдеться на сторінці у Фейсбук. Блогер Pavlo Polamarchuk,теж не залишився осторонь

"Урочисті шикування на відкритій місцевості — саме те, що зараз потрібно нашій армії. За совєцькі традиції треба вже запровадити кримінальну відповідальність. Цікаво, чи покарають когось хоч цього разу. Чи буде як завжди. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Також своєю думкою поділився й Тарас Деяк - військовослужбовець, керівник "Карпатська Січ"

"В одному з інтервʼю Валерій Залужний наголосив, що абсолютно не збирається терпіти "радянщину" у лавах ЗСУ. Тож, якщо він особисто знайде представника радянської армії, то довго розбиратися не буде, навіть якщо ця людина обіймає високу військову посаду.

Війна триває вже майже 10-й рік. Війна за наше існування. Війна проти агресії потужного ядерного сусіда. І ось просте питання, яке не матиме відповіді: навіщо ці скупчення особового складу у прифронтовій зоні? Навіщо ці радянські шикування і відзначення для галочки «на верх»?

Хтось понесе відповідальність? Та пора вже нарешті  змінити "совкове" командування на молодих мотивованих командирів, які дають результати на полі бою, а не в штабах статистику та звіти в паперах збирають", - йдеться у дописі на його сторінці. 

Стриману, але думку висловив і голова Закарпатської військової адміністрації - Віктор Микита: "Прошу всіх краян, громади, підприємців у закладах громадського харчування утриматися в наступні декілька днів від будь-яких розважальних заходів, концертів тощо.Раджу відвідати храми, помолитися за наших захисників.

Після офіційної інформації та з дозволу 128-ї ОГШБр буде розпорядження про вшанування полеглих воїнів", - йдеться у повідомленні очільника краю. 


Maria Repko - волотерка: "Здавалося б (#2) вже всім все ясно, особливо після виставки дронів. Але ніт. Все ще ніт.Може так буде ясніше." 

 

 

 

Фото з місця трагедії

 

Читайте на ГК:У п'яти громадах на Закарпатті уже ввели карантин: що відомо про ситуацію в області?
Читайте на ГК:"Шлунки залізні, їдять вибухові предмети": щурі й миші-мутанти в окопах військових оновили меню
Читайте на ГК:Епідпоріг високої інтенсивності: ще в одній громаді на Закарпатті забили на сполох

Читайте на ГК:Епідемія грипу косить учнівську молодь на Закарпатті: в громадах один за одним зачиняють освітні заклади
Читайте на ГК:Для закарпатців озвучили важливе повідомлення
Читайте на ГК:Видобуток солі на Закарпатті: для збільшення потужностей необхідний ремонт місцевих автошляхів

Вічна пам'ять! 

Читайте також: "Треба ламати руки та ноги": на Закарпатті зловмисники завдають жителям величезних проблем