1. Новини Закарпаття
  2. >

У Сваляві школа отримала подарунки від Чеських партнерів (ФОТО)

04.11.2023 12:04 Суспільство

Предаставники обласної ради та чеські благодійники відвідали освітній заклад у Сваляві - загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №1 "MASARYKOVA ŠKOLA – ШКОЛА МАСАРИКА"

Предаставники обласної ради та чеські благодійники відвідали освітній заклад у Сваляві - загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №1

Масарикова школа отримала подарунки від чеських благодійників,пише Закарпатська обласна рада.

Гості подарували школі навчальні засоби для кращого вивчення чеської мови: мультимедійне обладнання, географічні карти, методичні посібники, сучасні підручники для учнів 5-9 класів та парти для кабінету вивчення чеської мови.

"Директорка школи подякувала чеським друзям за допомогу і наголосила, що серед 5 іноземних мов, які тут викладають, чеську мову вивчають 30 відсотків школярів. Учні на знак подяки виступили перед гостями з концертною програмою чеською й українською мовами. Під час зустрічі з педагогічним колективом була обговорена подальша співпраця з чеськими регіонами та консульством", - зазначили у відомстві. 

Читайте також: Поряд 24/7: Ужгородські патрульні допомогли дістатись дому жінці, яка загубилась

Підтримайте ЗБІР для 128-ої Закарпатської бригади (на зарядну станцію для забезпечення енергії на передовій). ДЕТАЛЬНІШЕ➤ 

Читайте на ГК:Вода підібралась до будинків селян: стихія загрожує районам на Закарпатті (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Закарпатті аварія в чотирьох селах: відомо, що сталось?
Читайте на ГК:На Закарпатті "з вітерцем" транспортували пацієнта у критичному стані (ФОТО)