1. Новини Закарпаття
  2. >

"Ми хочемо бачити Україну членом нашого Союзу": У Німеччині натякнули на позитивний сигнал для України у грудні щодо вступу в ЄС

02.11.2023 16:06 Суспільство ВАЖЛИВО

Очікується, що на саміті ЄС у грудні лідери будуть розглядати питання можливого початку переговорів з Україною про її вступ до Євросоюзу.

Очікується, що на саміті ЄС у грудні лідери будуть розглядати питання можливого початку переговорів з Україною про її вступ до Євросоюзу.

Глава МЗС Німеччини Анналена Бербок натякнула на позитивне рішення щодо руху України до Євросоюзу на саміті у грудні.

Про це вона сказала на конференції щодо розширення ЄС у Берліні, пише "Європейська правда".

Очікується, що на саміті ЄС у грудні лідери будуть розглядати питання можливого початку переговорів з Україною про її вступ до Євросоюзу. Це відбудеться на основі оцінки Єврокомісії про виконання Україною кандидатських критеріїв, яка буде оприлюднена 8 листопада.

"Ми хочемо бачити Україну членом нашого Союзу. І я переконана, що Європейська рада цього грудня надасть цей сигнал", – заявила глава німецької дипломатії.

Бербок сказала, що знає, скільки зусиль від країн-кандидатів вимагає рух до ЄС, і запевнила, що розуміє, наскільки складним цей процес є для країни, що перебуває у стані війни.

"Тому так важливо, сказати… що ми будемо супроводжувати вас на цьому шляху фінансово, структурно, матеріально", – заявила вона, кажучи про потребу підтримати Україну. 

Читайте також: У небі на одну зірочку стало більше: Ужгород прощатиметься із загиблим захисником (ФОТО)

Підтримайте ЗБІР для 128-ої Закарпатської бригади (на зарядну станцію для забезпечення енергії на передовій). ДЕТАЛЬНІШЕ➤ 

Читайте на ГК:Обережно! Список найпоширеніших шахрайських схем в інтернеті
Читайте на ГК:Уже в лютому слід готуватись до "сюрпризів" на АЗС: в Україні стрімко подорожчає пальне
Читайте на ГК:Воєнний стан та мобілізацію в Україні знову продовжать: Рада розгляне важливі законопроєкти