1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

"А джипи недешеві, на передок": у мережі Фейсбук обговорюють "золоте забезпечення" військкоматів

2204
Суспільство Новини Перечина

У мережі Фейсбук обговорюють "життя" військкоматів.

"А джипи недешеві, на передок": у мережі Фейсбук обговорюють "золоте забезпечення" військкоматів

Останнім часом мобілізація в Україні набирає все більшої сили.

Військовозобов'язаним вручають повістки у всіх областях й призивають на фронт. Вік мобілізації наразі - від 24-60 років посил. Також у Раді ухвалили законопроєкт щодо продовження загального віку мобілізації. За бажанням, військові зможуть виконувати армійський обов'язок й після в досягнення 60 років.

Аби покращити загальний процес мобілізації, в Україні щоразу удосконалюють систему щодо виявлення придатних до військової служби чоловіків. Наразі вже діє єдиний електронний реєстр "Оберіг". Його мета полягає в оперативнішому пошуку майбутніх призовників і, зокрема, тих, що намагаються ухилятись від служби. Реєстр працює від першого жовтня цього року й наповнений на 90 відсотків.

Утім, чи дієвим він є та що особисто він дасть працівникам ТЦК роз'яснили юристи .

Єдиний реєстр військовозобов'язаних мав би спростити й систему вречуння повісток військовозобов'язаним, це означає, що ТЦК, завдяки інноваціям, вже менше "ловитимуть" за традицією ухилянтів та роздавати повістки, адже система б мала надсилати повістки в режимі онлайн.

Утім, якби там не працювала нова система пошуку військовозобов'язаних, жителі у різних районах продовжують нарікати на "методи сили" працівників ТЦК. Проблему висвітлють у різних соціальних спільнотах та діляться кадрами жорсткого поводження військкомів з цивільними.

Також, люди продовжують бути на сполох щодо масового зупинення працівниками ТЦК автомобілів й громадського транспорту .

Люди обурені методами "відлову" простих громадян, культурою, поведінкою й власне "дорогим забезпеченням" військкоматів. Насамперед, йдеться про автомобілі, на яких розїжджають працівники ТЦК. В мережі пишуть, що такі джипи вартують силу грошей і хоч один з таких міг би згодитися на фронті під час боїв з окупантами. Коментатори відзначають, що й ТЦК могли би "розщедритися" у такий скрутний час, коли українці із різних куточків збирають на допомогу військовим. Що пишуть із цього приводу, читайте далі:

Відзначмо, останнім часом в Україні фіксують чимало порушень з боку представників ТЦК. У військкоматах влаштовують перевірки. Не вийнятком стало і Закарпаття.

Минулого року тему із джипами, на яких, за словами очевидців, розїжджають працівники ТЦК (не фоновими) дорогами, було порушено на одному з новинних порталів .

У публікації юрист описав ситуацію щодо "камуфльованих джипів", яких щоразу дуже багато на вулицях міста.

Читайте також: Країну сколихнула хвиля самогубств: діти стали жертвами так званих груп смерті?!

Підтримайте ЗБІР для 128-ої Закарпатської бригади (на зарядну станцію для забезпечення енергії на передовій). ДЕТАЛЬНІШЕ➤ 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber