1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Непритомніли під поштою: на Закарпатті пенсіонери, після сюрпризів з виплатами, змушені оцифровуватись

1903 Суспільство Новини Перечина

Пенсіонерам в Україні зробили сюрприз поштові відділення.

Непритомніли під поштою: на Закарпатті пенсіонери, після сюрпризів з виплатами, змушені оцифровуватись

Останнім часом в мережі Фейсбук ширяться різного роду дописи щодо новацій в системі поштових відділень.

Вони стосуються безпосередньо реформувань відділень Укрпошти. Наразі практично в усіх областях України йде масштабне скорочення листонош. Такі зміни останнім часом у сфері поштового обслуговування торкнулись і районів Закарпатської області. Жителі скаржаться, що листонош в їхніх населених пунктах звільняють один за одним. Люди без черг й неприємностей не можуть отримати належним чином пенсійних виплат й оплатити за комуналку.

Про наболілу проблему, з якою зіткнулись і жителі однієї з громад Перечинщини "Голос Карпат" уже писав у попередній публікації. Через збої в роботі поштового відділення у Тур'я-Реметі місцеве населення змушене було годинами вистоювати у чергах. Насамперед вони відбивались на людях похилого віку, що від довгих очікувань непритомніли під поштовим відділенням.

Через виснажливе ходіння по муках ряд пенсіонерів поспішають зробити електронні платіжні картки, аби зручніше було отримати пенсію. Більшості пенсіонерів у цьому плані допомагають їх діти та внуки, знайомі та родичі. Вибрати пенсію дідусям та бабусям також допомагають рідні, яким довіряють платіжні пенсійний картки.

Свою першу пенсію на нову картку цими днями отримала і жителька Перечинщини пані Марія. Пенсіонерів 72 роки. За словами бабусі, такий метод отримання пенсії для неї куди зручніший, аніж очікування на пошті.

- Богу дякувати, я вже отримала свою пенсію цього року на електронну пенсійну картку. Вже задоволена, внучка завжди вибирає й приносить мені додому, - каже Марія.

- Біда у нас із поштою, люди в обмороки падали влітку, нашу поштарку звільнили, приходила з Ужгорода якась тьотя, роздавала нам пенсії. Одна людина важко справлялась з усім. Важко було й нам, всі чекали своєї черги, давали по вулицях. Коли дійшло до нашої вулиці, то було вже й не мило брати ту пенсію. Таке то було наше бідованя, - зазначає пані Марія.

Читайте також: Мав іти з фронту написати заяву: безглузда помилка у пенсійному фонді на Закарпатті

Читайте також: