1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

"Старе м'ясо нині у моді": мережу Фейсбук розривають емоції

839 Суспільство Новини Перечина

В Україні триває мобілізація, а бажаючих воювати все меншає.

"Старе м'ясо нині у моді": мережу Фейсбук розривають емоції

Дедалі частіше прикордонники ловлять бажаючих "відкосити" від армії. Втікачі перетинають кордон як пішим маршрутом, через гори й ліси, автомобілями та човнами. Популярний водний маршрут - річка Тиса https://goloskarpat.info/criminal/6480a5239de3e/

Зокрема, цього літа, 6-го червня, Співробітники Рахівського районного відділу поліції, спільно з держприкордонслужбою та СБУ, заблокували черговий канал нелегальної переправи через кордон чоловіків призовного віку.

Встановлено, що схему організували двоє місцевих мешканців. Вони підшукували клієнтів та за 4 тисячі євро сприяли їм у перетині лінії державного кордону в обхід офіційних пунктів пропуску. Маршрут для втікачів пролягав через річку Тиса.

Провівши ряд необхідних заходів правоохоронцям вдалося затримати зловмисників, коли вони саме намагалися переправити до Румунії ще двох чоловіків призовного віку. У серпні цього року було затримати злочинну групу, яка займалась переправленням через кордон до Румунії військовозобов'язаних із Закарпаття й Полтавщини. Клієнти платили чималі гроші за такі "послуги" .

Не рідко утеча від армії у такий спосіб закінчується трагічно для ухилянтів. Відзначмо, за останній період у Закарпатській Тисі втопилось чимало утікачів 

Та поки одні тікають різними способами і шляхами, зростає і кількість тих, що вдаються до більш хитрих "відмазок" від армії - "закохуючись" нібито у бабусь, щоб потім узяти над ним постійну опіку.

Останнім часом, чоловіки почали масово укладати шлюб з набагато старшими від себе жінками - літнього віку. В державі уже зафіксовано ряд таких випадків. Найзахідніший регіон України у цьому плані також не став винятком. Цього травня зареєстровано шлюб молодого 36-річного підприємця із його 60-річною "дружиною". Про це ми уже писали у попередній публікації 

У мережі Фейсбук по-різному реагують на такі "вибрики" молодих чоловіків. Більшість засуджують подібні дії, вважаючи їх ганебними та нездоровими у той час, коли багато співвітчизників перебувають на фронті з найперших моментів повномасштабного російського вторгнення. Також є і ті, що підтримують дії призовників, нібито, за їх словами нічого дивного у таких вчинках не має і добре, "що так роблять, бо збережуть собі життя" 

Читайте також: У мережі показали, як харчуються учні однієї з громад Закарпаття: за чий рахунок обіди?

Читайте також: