1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Одну безжально вбили, а іншу обережно перенесли: в мережі обговорюють ставлення людей до гадів (ФОТО)

465
Суспільство Новини Мукачева

Більшість людей побачивши плазуна сковує страх, але є ті, хто вважає ці створіння милими.

Змії на Закарпатті зустрічаються досить часто, особливо в сільській місцевості та поблизу середовищ підходящих для їх розмноження та існування.

Як відомо, більшість людей бояться змій і часто навіть не з’ясувавши отруйна рептилія чи ні просто її вбивають. Але є і ті, хто не те тільки не боїться цих створінь, а навіть вважає їх милими та при нагоді намагаються врятувати, або ж просто не чіпати.

Так, у мережі з’явилися дві такі протилежні світлини зроблені в місті Мукачево з різницею у кілька днів.

На першій — вбитий плазун на набережній. Судячи з коментарів це був просто безневинний вужик, який імовірно грівся на сонці.

"Закарпатська область місто Мукачеве 12.08.2023. Знайшов біля річки вже мертву змію. Це вуж чи гадюка?", - написав в дописі Едгард Федишин.

Довідково: 

Вуж (Natrix) — рід неотруйних змій родини вужевих (Colubridae). Має 4 види. 

 Полюбляє місцевості з водоймами, береги лісових озер, гірських струмків, степових річок. Зустрічаються у горах на висоті до 2000 м над рівнем моря. Харчуються амфібіями та рибою.

А інший допис повна протилежність попередньому, адже у цьому випадку плазуна не вбили, а навпаки — убезпечили від "гніву" людей.

У тій же спільноті за кілька днів після фото вбитого плазуна в Мукачеві запостили світлину живого, якого убезпечили від смертельного кінця.

"Маленька мідянка звичайна (Coronella austriaca). Приповзла в гості на роботу), була перенесена в більш безпечне місце. 14.08.23м. Мукачево. Закарпатська область", - написав Віктор Горонді.

Довідково: 

Мідя́нка звичайна (Coronella austriaca) — неотруйна змія з роду Мідянок родини Полозові (Colubridae).

Загальна довжина зазвичай не перевищує 600-700 мм, хоча іноді може бути і більше. 

Мідянки надають перевагу залісеним або сонячним галявинам, сухим лукам і вирубкам в різних типах лісу, уникаючи вологих місць (хоча мідянки добре плавають). 

Основу раціону складають ящірки (мідянки – заурофаги), рідше живляться іншими дрібними наземними хребетними – ссавцями (мишами, полівками, землерийками), птахами (звичайно пташенятами), земноводними, комахами.

Нагадаємо, раніше ми писали, що на Виноградівщині люди скаржаться на прожерливе “нашестя”.

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber