1. Новини Закарпаття
  2. >

Шкільне харчування в умовах війни: на Закарпатті перевірять чим годують школярів

15.08.2023 23:32 Суспільство ВАЖЛИВО

Розпочато проведення спільних комісійних обстежень закладів освіти залежно від безпекової ситуації в кожній окремій адміністративно-територіальній одиниці.

Розпочато проведення спільних комісійних обстежень закладів освіти залежно від безпекової ситуації в кожній окремій адміністративно-територіальній одиниці.

Перед початком нового навчального року в школах Закарпаття та в інших регіонах країни перевірять організацію процесу харчування.

Про це інформує Закарпатська ОВА.

Про початок комісійних обстежень закладів освіти повідомили в Держпродспоживслужбі.


“Найважливіше, щоб процес приготування їжі для школярів відповідав всім чинним нормам та стандартам. Ініціювати перевірку в конкретному закладі місцеві органи влади, засновники закладів загальної середньої освіти, суб’єкти господарювання, батьки, вчителі та інші зацікавлені особи можуть самостійно. Для цього потрібно надіслати письмову заяву до територіального органу Держпродспоживслужби.”, – йдеться у повідомленні пресслужби ОВА.

Як наголошують фахівці Держпродспоживслужби, це робиться з метою допомогти шкільним закладам убезпечити себе та забезпечити дотримання санітарного законодавства під час організації навчально-виховного процесу, а також за дотримання вимог безпечного та повноцінного харчування школярів. Адже попри воєнний стан та обмеження системних перевірок відповідно до постанови КМУ від 13 березня 2022 р. № 303, безпека та здоров'я дітей мають бути одним з пріоритетних напрямків роботи будь-якого закладу чи адміністрації громади. Ініціювання та проведення таких обстежень є проявом відповідального ставлення до виконання власних обов'язків.   

Нагадаємо, раніше ми писали, що на Закарпатті з'явиться ще одна форма навчання.

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте на ГК:Трагічна сторінка в історії ромів: на Закарпатті запустили віртуальний музей
Читайте на ГК:Кіберполіція попереджає про нову шахрайську схему: що варто знати закарпатцям
Читайте на ГК:Закарпатців попереджають про "пекельний" період: небезпечне явище анонсують у найближчі вихідні