1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

"Якщо влада цього не вирішить - буде бунт": на Закарпатті люди у паніці та лютують

23.07.2023 11:08 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

У закарпатських громадах люди обурені ноу-хау від поштових відділень.

У закарпатських громадах люди обурені ноу-хау від поштових відділень.

Як вже відомо, наразі в Україні проходить реформування поштових відділень. У різних областях України Укрпошта скорочує масово листонош. Не винятком стало і Закарпаття, де на сьогодні у багатьох населених пунктах поштові відділення створюють місцевим жителям купу проблем такою реформою. Скорочення листонош у закарпатських громадах істотно впливає на роль поштових послуг серед населення. Замість очікувати на прихід листоноші, який раніше приносив пошту і пенсійні виплати безпосередньо людям додому, краяни вже будуть змушені самотужки долати нелегкі верстви до найближчих поштових відділень, щоб оплатити за "комуналку" чи отримати кошти. Перші черги перед поштовими відділеннями наразі спостерігаються у селах Туря-Реметівської ОТГ на Перечинщині . Тут люди годинами вистоюють в очікуванні. Займають черги із самого ранку й пенсіонери, утім не завжди літнім людям вдається вистояти у чималій тисняві.

Час очікування у чергах, як відзначають селяни, займає подеколи дві-три години. Знесилені люди непритомніють в очікуваннях. Поодиноким вривається терпіння чекати й вони розчаровані ідуть додому. Під пошту приходять наступного ранку та знову займають чергу. Такі ходіння - туди-сюди жителі називають справжнім випробуванням, адже доводиться добре намучитись поки прийти до відділення, там постояти безрезультатно і повернутись додому з нічим.

- Вже цілий тиждень ходжу і не можу ніяк оплатити за світло. То справжній дурдом. Черги все більші і більші, зробили людям сюрприз, душу уже хочуть витрусити із того народу, - розповідає Марія Іванівна. - Пішла учора і знову не дочекалась, отак і мотаю кілометраж туди-сюди безрезультатно. Що далі буде, як тим стареньким пенсіонерам діставатись до пошти? - запитує жінка.

- Їм і так важко, а тут ще реформу придумали. А чи нам з того ліпше? Така спека, люди уже не витримують, стає погано. Так можна й померти, багато не треба старій людині ще й хворій. Сама на ліках, то розумію, як важко іншим таким же хворим, - відзначає пані Марія.

- Сьогодні не витримала, пішла у сільраду, поскаржилась керівництву про ситуацію. Обіцяли, що будуть вирішувати проблему. Дай Боже, щоб вирішили, бо якщо так і далі протягнеться з тими чергами, люди почнуть бунтувати. Уже і так всі на нервах, - обурено каже Марія Іванівна.

Спіткала наразі болюча проблема із функціонуванням відділення пошти і жителів Березнянщини. Люди просто лютують і нестримують критики у мережі Фейсбук. Вимагають пояснень від влади із цього приводу. За роз'ясненням до чиновників з цього приводу звертаються і жителі Мукачівщини, де також пенсіонери опинились у непростій ситуації. Народних обранців, зокрема, просять навідатись до відділення поштового зв'язку у селі Жнятино. Люди кажуть, що не можуть тривалий період оплатити за світло та газ 

Тепер чиновників чекають туди.
Нагадаємо, Люди непритомніють: на Закарпатті пенсіонери зі сльозами стоять годинами біля поштових відділень

Читайте на ГК:Полонина Руна - без бетону та ВЕС: як виглядає смарагдова точка в цю пору? (ВІДЕО)
Читайте на ГК:"Якісь мізки під листям": що за знахідки цієї пори відшукують з палицями у закарпатських лісах?
Читайте на ГК:"Не було чим дихати, ширма була густою": чимало закарпатців налякались напередодні шокуючого видовища