1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

"Чорний дощ, а тепер ще і це": закарпатців залишають без "другого хліба"

48964
Суспільство Закарпаття

У жителів області невідома істота поїдає картоплю, що уродила цього сезону.

"Чорний дощ, а тепер ще і це": закарпатців залишають без "другого хліба"

   У селах Перечинщини люди скаржаться на псування картоплі невпійманим звіром. За словами господарів, другий хліб йде нанівець прямо на нивах. Щось поїдає врожай із чималим апетитом і це, кажуть, не миші чи слимаки. Незрозумілий шкідник гризе картоплю як ззовні, так і зсередини, залишаючи на плодах доволі цікаві сліди зубів. Що так істотно псує картоплю місцевих жителів, наразі люди не знають.

   Сумну картину із понівеченим урожаєм люди знаходять безпосередньо як подаються до нив, щоб набрати картоплі. Господарі кажуть, що у минулі роки подібних проблем у них не було, та от зараз така ситуація із псуванням врожаю безпосередньо ще на полях, в багатьох місцевих жителів.

   Картоплю, кажуть, неначе навмисне якась невідома істота викопує із землі, залишаючи на місцях "нерозкритого злочину" тільки погризені залишки "другого хліба".

- Що їсть урожай невідомо. Ніколи ще не бачила, аби щось так їло. То не один-два, а масово щось пожирає картоплю. Її мов щось вирило із землі, потім погризло та й залишило на купці, - відзначає місцева ґаздиня пані Марія.

- Біда, люди садять, щоб мати свої запаси, а врятувати врожай не можуть.

 

 Відзначмо, раніше Голос Карпат інформував, як "чорний дощ" (кислотні опади) понівечили врожай городини й садовини у жителів Перечинщини. У місцевих господарів, зокрема, постраждали томати, які люди масово викидали із грядок. Почав гнити часник й висихати плодові дерева, йшли нанівець плоди аґрусу й чорної смородини. Дісталось й кущам смородини, які спалила "руда".

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber