1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Це справжнє нашестя: в одному з районів на Закарпатті величезні гади окупували обійстя (ФОТО)

119220 Суспільство Закарпаття

З початком літа сезон лускатих у регіоні набирає масштабів.

Це справжнє нашестя: в одному з районів на Закарпатті величезні гади окупували обійстя (ФОТО)

   З  першими літніми днями на Закарпатті не лише бринять суниці в садах та лісах, а й прокинулись змії. На жаль, цьогоріч, плазунів, дуже багато, розповідають краяни. Їх доводиться у великих масштабах зустрічати не лише у лісах під час тихого полювання, а й поряд з обійстями.

   Про нашестя гадів наразі повідомляють і жителі Перечинщини. Відзначмо, раніше "Голос Карпат" інформував, як у селі на Перечинщині плазун заповз до будинку місцевих господарів й налякав таким чином газдиню. Змію жінка зустріла у ванній кімнаті й вона була скрученою в клубок. У паніці жінка взяла й зачинила непрохану гостю у ванній та дочекалась повернення чоловіка з роботи.

   Наразі місцеві жителі повідомляють про справжнє нашестя гадів на їхніх подвір'ях. Люди кажуть, що минулого року їх не було так багато поряд з будинками. Що найбільше зустрічали господарі біля обійсть, це веретільниці. А от зараз до осель мешканців почали наближатись великих розмірів плазуни.

   Зокрема, люди кажуть, по їхніх подвір'ях повзають полози, довжиною майже два метри. 

     Плазуни, кажуть, лякають дітей, що літніми днями граються у дворі й заграють на сонці.

- То жах! Багато змій цього разу вже довелося убити у дворі. Сонце пече, їх зараз - нашестя, - розповідає Іван.

- Учора в обійсті забив двометрового. Діти були надворі, а я у хаті. Чую пищать: змія, змія.. Побіг надвір, а там порядний гадище. Тоді я за вилами й продів його, - каже Іван.

     А ось полоза немалих розмірів (нижче на фото) перед будинком цього дня зафільмував і журналіст видання "Голос Карпат". Змія не була агресивною, утім зустрітись із гадом перед дверима будинку, виходячи з хати, було шокуючим дійством. Плазун заповз на доріжку й лежав перед сходами у будинок.

 

Відзначмо, закарпатців нині застерігають бути украй обережними, подаючись на природу, щоб відпочити, чи ідучи по гриби. В регіоні, зокрема, на Міжгірщині й Рахівщині активізувались отруйні гадюки. Наразі на Закарпатті від зміїних укусів уже постраждало двоє людей.

Нагадаємо, Таємниці минулого: у Закарпатті знайшли давні таємничі печери (ФОТО) 

Читайте також: