1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

“Квіткова столиця України”: у селі на Виноградівщині з вирощування овочів перейшли на квіти (ВІДЕО)

4090
Суспільство Новини Виноградова

У селі де раніше всі займалися вирощуванням овочів, як тепличних, так і на відкритому ґрунті кілька років тому почали займатися вирощуванням квітучої краси, яку продають майже по всій Україні.

“Квіткова столиця України”: у селі на Виноградівщині з вирощування овочів перейшли на квіти (ВІДЕО)

Великі Ком'яти на Виноградівщині можна впізнати за численними теплицями. Утім, якщо раніше агробізнес орієнтувався на вирощування капусти, то сьогодні селяни починають ставати флористами. Для того вивчають технології та вже можуть похизуватися десятками квіткових сортів, йдеться у сюжеті Першого Кабельного.

"Тепличні квіти чи не основне джерело заробітку для селян, таким чином Великі Ком’яти стають квітковою столицею України", - йдеться у сюжеті.

Хоча відеосюжет був відзнятий кілька років тому, ще до війни, але свою актуальність не втратило, ба більше, на сьогодні ще більша кількість місцевих перестали вирощувати капусту, помідори, перець та інші овочі й почали активно облаштовувати теплиці для обігріву та вирощування квітів. Хоча це нелегка справа і з квітами потрібно працювати майже круглий рік, але коли вони бачать результат своєї праці, який милує око, вони прагнуть ще більше догодити вдячним покупцям.

Також неможливо оминути увагу та захоплення тих подорожуючих, які проїжджаючи селом зупиняються подивитися на квіти, захоплюються кількістю та різноманіттям квітів, які акуратно розставлені в теплицях, а подекуди навіть просять дозволу зробити селфі серед тисяч вазонів з різнобарвними квітами.

"Квіти стали нашим життям, адже роботи з ними чимало. від посіву та обігріву до висадки в горщики та догляд, щоб вони були гарними, мали пишний кущ та багато квіток. В теплиці встаємо рано-вранці, адже робота в теплиці з квітами є завжди до того ж рослини потребують уваги та людських рук", - розповіла Голосу Карпат  квіткарка з Ком’ят пані Надія.

Як виглядають квіткові теплиці та які квіти в них вирощують дивіться у сюжеті:

Нагадаємо, раніше ми писали, що Великі Ком’яти на Виноградівщині показали з висоти польоту.

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber